Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Na, bétára bejött a cuccok eladhatósága... mondjuk nem jött róla ottani külső fórumon értesítés... de megérkezett, hamarosan itt is várható! :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Buffalo hibás!!!

Váratlan hiba lép fel, ha megnyitom a rögnapló ablakát továbbá nem lehet röggel pénzt befizetni a bankomba!!!!!!!!!!!!!!

Mi a gond? :(
 

Kanyim

Veteran Member
Mindenütt előjött ez a hiba..
Úgy vettem észre hogy kifagy az egész amikor a rögös zsákomat akartam átvenni, rögnaplót se tudom megnyitni egyik világon se.
(remélem hamar javítják mert nem akarok reggelről elcsúszni a rögös zsákommal :( )


már megjavult !
 
Utoljára szerkesztve:

-Lótusz-

Active Member
Sziasztok!

Ma, 17,53 órakor kaptam egy csoportos üzenetet, a következő cimmel, "Megyek" az üzenet szövege: A következő játékosok kerültek hozzáadásra: -Lótusz-

Szeretném megtudni ez mit jelent?
Egyetlen világban játszom, Georginán és nem kértem a karim törlését.

Köszönöm a válaszotok.
Üdvözlettel: -Lótusz-
 

DeletedUser15763

Vendég
Valaki hozzátett egy csoportos TGbe. Ilyenkor az előzményeket nem látod, de utána, ha valamit írnak bele a csoportos TGbe, onnantól látod, és te is hozzá tudsz szólni a témához.
 

DeletedUser17576

Vendég
Sziasztok!
Biztos volt már, de én nem találom, szóval:
Mi a szerepe a mostanában található "Szennyeskosár"-nak? Az oké, hogy gyűjtemény, de hol látható hogy melyikeket gyűjtöttem össze, mert az "Eredmények - Tárgyak" menüben sem a "Gyűjtemények", sem a "Gyűjtőkártyák" között nincs.
 

DeletedUser17053

Vendég
Azt hittem a sok késlekedés meg bug miatt kedvezményes lesz a kalóz szett vagy kapunk valami ellenszolgáltatást... :/
Ilyenkor ennek kéne történnie,nem? Vagy rosszul gondolom?
 

DeletedUser17448

Vendég
De most én vagyok a hülye, vagy az új dátum szerint sem jelent meg semmi az kalóz szettből vagy küldiből?
 

DeletedUser15763

Vendég
Szerintem ne keresd rajta. Május eleje óta nincs frissítés ott.
Érdemes a spanyol-angol-német wikikre felmenned, és ott megleled, vagy meglepetés szerűen neki esel, ha megjelent.
 
Fent