Kérdések és válaszok

DeletedUser4479

Vendég
Külföldi fórumokon is rászóltak az adminok azokra akik ezt kérték.. hogy azért van hogy legyen kis kihívás amíg rájönnek az emberek, mert mindig sírtak hogy nincs semmi kihívás...
középső melókat kell csinálgatni nagy elánnal :) (tudok olyanról akinek majd 500 próbálkozás után adta)
Ennyi erővel a frissítéseket se kell kiírni, kihívás megtalálni, mi változott :D
 

DeletedUser1370

Vendég
A Szellem megújítása 2. résznél, az Értelmezés küldetésnél mik a tapasztalatok, hány óráig kell bányászni, hogy a Ritka vágatlan gyémántot kiadja? Mert én már lassan 20 órája csinálom a Ritka drágakövek felkutatását (amit 10 órán át kellett volna csinálni), szenet már doszt adott, nyers rubint és smaragdot szintén, de vágatlan gyémántot még mindig nem akar adni... Vagy valamit benéztem a kaland leírásánál? Mert ott azt írják, hogy elvileg a Ritka drágakövek felkutatásánál adja...
 

DeletedUser17478

Vendég
A Szellem megújítása 2. résznél, az Értelmezés küldetésnél mik a tapasztalatok, hány óráig kell bányászni, hogy a Ritka vágatlan gyémántot kiadja? Mert én már lassan 20 órája csinálom a Ritka drágakövek felkutatását (amit 10 órán át kellett volna csinálni), szenet már doszt adott, nyers rubint és smaragdot szintén, de vágatlan gyémántot még mindig nem akar adni... Vagy valamit benéztem a kaland leírásánál? Mert ott azt írják, hogy elvileg a Ritka drágakövek felkutatásánál adja...
Ránéztem hol jársz, mindent rendben találtam... ehhez sajnos türelem kell, illetve ne órás munkákkal próbáld hanem 15 mp-el. Sok sikert :)
 

DeletedUser17463

Vendég
Ezzel elveszne a felfedezés varázsa..a kihívás.. én pl 100-100 próbálkozásokkal tesztelem a melókat amióta bejöttek :)

Fél füllel hallottam, hogy a gyűjteményekehez a tárgyakat (táska, érem, ital, hangszer) -, a középsős munkáknál lehet találni.
Ezek közü is:
- a west felfedezése
- rezervátum tervezés
- zöldfülű kalauzolás
- zongora
- munka páholyban
- nagyvadak vadászata
stb.

...sok munka és kitartás kell hozzá
 

DeletedUser16397

Vendég
Sziasztok ez most hogy van ? már többször feltűnt. Kevesebb Tp jött mint kaphattam volna
 

Csatolmányok

  • Screenshot_14.jpg
    Screenshot_14.jpg
    134,4 KB · Megtekintések: 14

DeletedUser17383

Vendég
A jelentésben 87% motid volt. Az ablakbeli érték változik a moti függvényében. (ott meg 100%-s értéket nézel)
 

DeletedUser17650

Vendég
Sziasztok tudna nekem valaki segíteni, a Wogon törzsfőnök kalandot most csinálom és adott egy olyan feladatott hogy "Üsd ki Wogon főnök-t,,
Párbajban le is győztem de nem kaptam meg a jutalmat próbáltam fegyver nélkül is de úgy se adta meg.Valaki tudna ebben segíteni köszönöm.
 
Fent