Archivált Boltok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17465

Vendég
A boltok addig ernek valamit amig nem jön a szerveren az 1. event . 2-3 event alatt a (szabo es a vegyesbolt) ra se kattintanak nem, hogy vegyen valaki valamit :D nincs ertelme igy a 2 boltnak .

ha mar annyi eventes cucc van akkor nem lehetne betenni parat a boltokba ? vagy ha a bolt 15. szinten van akkor tovabb epiteni es frissülnenek a bennelevö megunt cuccok. igy az epitöknek is több dolguk volna.
 

DeletedUser17463

Vendég
A boltok sokat érnek a sok event alatt / után is -, ha elkezded a kalandokat csinálni, oda nem kell egy eventes cucc sem, viszont kellenek bolti cuccok.
Nézzük az elején lévő egyik kalandot, Szellemváros: Vedd fel ezeket a tárgyakat:

...melyik eventen tudsz ezekhez hozzájutni?
 

DeletedUser17465

Vendég
nem azt mondom, hogy full eventes cuccok legyenek, hanem parat be tehetnenek :D
lehet nem jol fogalmaztam
 

DeletedUser17465

Vendég
kalandhoz kellenek igen, de bolti öltözeket 1 aktiv jatekoson se latok.
Ha mar vannak a bolti cuccok akor ne csak azert legyen, mert kalandhoz kell hanem, ertelme legyen felhuzni pl. erödhöz, parbajhoz, epitesre .
most nem hasznalja öket senki mert van hombre, lee, villa, med moroz stb.
es ha eventen nem birtad valami okbol megszerezni akkor gyüjtögetheted a milliokat :D
ezert kene par szett cuccot boltba be tenni, vagy az alap cuccokat felturbozni :D
de azt is tudom, hogy hiaba irtam le ezt ugy se fog az inno csinalni semmit :D , de jol esik irni (sirni) valamit .., :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent