Játék hibák

DeletedUser17592

Vendég
Hali!
Egy buggal találkoztam. Efeliciusz karakterem 32-es szintű Hawaii-on. Egy Waupee küldetés beakadt vagy valami ilyesmi, és nem tudom befejezni a küldit. A Három Folyó kalandsor, I. Lehetőség : Aranykereskedelem küldi hibás. Nem tudom leadni a küldit , illetve feladni sem. Ezen lehetőségek egyike sem jelenik meg, illetve a küldetés leírása sem. Csupán Waupe személyes információit látom.

Köszi a segítséget előre is!

Üdv, Efeliciusz
 

DeletedUser17478

Vendég
Hali!
Egy buggal találkoztam. Efeliciusz karakterem 32-es szintű Hawaii-on. Egy Waupee küldetés beakadt vagy valami ilyesmi, és nem tudom befejezni a küldit. A Három Folyó kalandsor, I. Lehetőség : Aranykereskedelem küldi hibás. Nem tudom leadni a küldit , illetve feladni sem. Ezen lehetőségek egyike sem jelenik meg, illetve a küldetés leírása sem. Csupán Waupe személyes információit látom.
Köszi a segítséget előre is!
Üdv, Efeliciusz

A Három folyó kaland II. lehetőségét választottad, annak az első felét már el is végezted. Maria-nál vár a kalandsor befejezése, a Piaci alapokra helyezés, ez az utolsó része a kalandnak. :)
 

csacsi2

Member
Sziasztok

2.48 -as frissitésről informálódnék!
- "Új küldetéssorozat "Hihetetlen utazás"
nekem nem jelent meg. Maria adná az elsőt (ID: 2688). Van valami más is amiről tudnom kellene?
https://wiki.the-west.hu/wiki/Hihetetlen_utazás
szint 141, colorado
Eredményeknél már megjelent 116/117 küldetés...

másik amit nem igazán tudok értelmezni:

- "Kövek

Minden megmaradt alapértelmezett tárgy (pl. kövek) eltávolításra kerül."

Mi tünik el és honnan? kövek kellenek buffhoz és sok van, gondolom megmarad....
Amennyiben a felszerelésből, akkor az nem tünt el, de nem is értem hogy akkor most mi változik?

válaszokat köszönöm!
üdv.: Csacsi2
 

DeletedUser15763

Vendég
6 evvel ezelott volt ra lehetoseg, hogy bugot kihasznalva kezedbe vehettel egy kovet (nem termekes se nem shopos), ami elegge egyedinek szamitott.
Noh ezeket a koveket vettek ki a jatekbol.

Allitolag a következo frissitessel lesz aktiv a kalandsor, ugy hogy turelem. :p
 

DeletedUser17599

Vendég
Sziasztok!

El Dorádo szerveren nem látom Matoaka övét a pörgetős játékban.

Másik hiba/ elírás:
Nagy szíves táska nyitása 24 óránként 2500 darab szívet ad (ez a tárgy az UP Shopban megvásárolható 480 aranyrögért vagy kötvényért).
Az UP Shopban 600 kötvényt/rögért lehet megvásárolni a Nagy szíves táskát.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Mr. T.

THE DEVIL
Sziasztok!

El Dorádo szerveren nem látom Matoaka övét a pörgetős játékban.

Másik hiba/ elírás:
Nagy szíves táska nyitása 24 óránként 2500 darab szívet ad (ez a tárgy az UP Shopban megvásárolható 480 aranyrögért vagy kötvényért).
Az UP Shopban 600 kötvényt/rögért lehet megvásárolni a Nagy szíves táskát.

Szia,

Részint én látom az övet ElDo-n.. Meg kép nélkül kicsit nehéz erre mit mondani még admin szinten is.. :)

A Nagy szíves táska pl v1-en akciósan 480 kötvényért/rögért kapható. Másrészről a linked a 2014-es szíves táskára hivatkozik, valamint erős a gyanúm, h csak copy/paste volt a leírásánál.. Ezzel maximum Cherrughoz mehetsz panaszra, de semmi köze nincs a játékhoz :)

üdv, T.
 

Kanyim

Veteran Member
Nem sikerült a legjobbra ez a mai frissítés ;) Olyan innos lett na :D

Miénk az erőd, a másik 2 város csak meg van bele hívva. http://prntscr.com/eegtfq

Ennek ellenére a mi fekete kalaposaink csak őrmesterek lettek, míg a meghívott városok kalaposai tábornokok :D http://prntscr.com/eegtw8

Így azért érdekes lesz a mai rangozás, szóval kérem javítsátok !!! (bár kétlem hogy mára megvalósulna :D )

Azt meg már meg sem említem hogy az örmestereket ki se jelzi rendesen :D



Na annyi frissítés.. hogy bár őrmesterek vagyunk (vagy valami, mert jelünk nincs :D ) tábornokként tudunk viselkedni :D
Viszont ha valakinek kapitányi rangot adok akkor őrmesteri rang jelenik meg, de amint okézom kapitányivá változik... őrmesterit meg nem tudok adni....


újabb frissítés hogy a chat-n tábornoknak látszom, és ha valakinek kapitányi rangot adtam az őrmesterként jelenik meg :D
 
Utoljára szerkesztve:

csacsi2

Member
Sziasztok
w0Hra8s.jpg


Húsvéti kalandsor miért van 2x?!
tudom a "kosár" most új, de ha ugyan az akkor miért nem lett megduplázva az ismételhető? Vagy nem értem miért kell ugyan azt 2x, erre a világ összes lótusszirma sem elég...
colorado: csacsi2
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok
w0Hra8s.jpg


Húsvéti kalandsor miért van 2x?!
tudom a "kosár" most új, de ha ugyan az akkor miért nem lett megduplázva az ismételhető? Vagy nem értem miért kell ugyan azt 2x, erre a világ összes lótusszirma sem elég...
colorado: csacsi2
Ez hibásan jelent meg duplán, a javításig türelmeteket kérjük.
 

DeletedUser17249

Vendég
Tőlem is duplán leszedte a tetmékeket, de legalább nem triplázódott :D Utána lehetett folytatni tovább.
 
Fent