Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Vaimo

Veteran Member
Régen volt valami olyasmi, hogy " fórum olvasottnak jelölése "
Most nincs, vagy csak én nem találom? o_O
 

DeletedUser17478

Vendég
Okay, de a trófeapontok mire valók még mindig?
Különböző fórumon végzett műveletekért lehet trófeákat kapni :) pl ha valakinek tetszett az üzeneted (25-100-250-500 alkalommal), vagy sok üzeneted van (30-100-1000). Szóval írjatok sokat és csapjatok rá a tetszik gombra s gyűlni fognak a trófea pontotok :)
 

DeletedUser8504

Vendég
Feleségem akar perecet sütni, de a fórumra nem tud beregisztrálni. Ugyanakkor mégegy srácot rábeszélnék, de neki sem megy a reg.
Nézze már meg valaki, otthonról megy-e neki? Köszönöm.

ui.: illetve ha nem megy, és nem javul, ígérem a perecezés nem marad el. Legrosszabb esetben az én nevemmel lesz feltöltve
 

DeletedUser17478

Vendég
Feleségem akar perecet sütni, de a fórumra nem tud beregisztrálni. Ugyanakkor mégegy srácot rábeszélnék, de neki sem megy a reg.
Nézze már meg valaki, otthonról megy-e neki? Köszönöm.

ui.: illetve ha nem megy, és nem javul, ígérem a perecezés nem marad el. Legrosszabb esetben az én nevemmel lesz feltöltve
A hiba sajnos ismert, reméljük hamarosan javítani fogják. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17559

Vendég
Sziasztok! A vízhiány Newportban küldetés,kutatás kalandjánál,víztartalékokat kér. (üres üvegek). Milyen munkával lehet ezeket megszerezni? A választ előre is köszönöm!
 

DeletedUser17478

Vendég

Kanyim

Veteran Member
Azt nem tom mi alapján kerülsz kocsmákba. De ha bekerültem egybe, én azt szoktam csinálni hogy kilépek, várok 5-10 percet és amikor újra belépek igen nagy %-ban másik kocsmába kerülök.
 

DeletedUser17478

Vendég
Uff, engem az érdekelne, hogy mi alapján kerül az meghatározásra, hogy amikor bejelentkezek egy adott világra akkor hányas számú kocsmába kerülök?
Régen ez megyénként volt behatárolható, most hogy van? És ha egyszer bekerülök valahová, hogyan tudok mesterségesen átkerülni máshová?
Ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata, véleménye?
:rolleyes:

A jelenlegi kocsma chat nem egyenlő a régebbi megye chattel, a felosztás véletlenszerűen történik. Játékosként én is a Kanyim féle módszert alkalmazom :) bár így is előfordul, hogy az előzőbe rak vissza.
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy az inno tervez-e nemzetközi erődharc bajnokságot, mint ami tavaly volt?
Mikor vége lett az angol adminok azt ígérték, hogy rövid időn belül ismét lesz bajnokság. Eltelt félév, és tavaly ilyenkor volt kb meghirdetve az esemény. Úgy hogy érdeklődnék, hogy valaki tud-e valamit erről? Lesz e újabb lehetőség, hogy kint egy jót játszhassunk, igazi nagy erődharcokat vívni más nemzetekkel szembe?
 

Melami

Active Member
Nekem tetszenek ezek a képet küldözgető játékok, de a mostani falevelesnél nincs "részvételi ajándék". Szerintem ez hiba, mert 1-1 különlegesebb, ritka cuccért sokkalta többen neveznének ! Szóval én ezt módosítanám és betennék ide is valami ritkább cuccost, a dobogósok meg persze kapják pluszba a rögöket. (apropó a fantát mikor kapjuk meg a perecesért ? :) )
 

DeletedUser17478

Vendég
Nekem tetszenek ezek a képet küldözgető játékok, de a mostani falevelesnél nincs "részvételi ajándék". Szerintem ez hiba, mert 1-1 különlegesebb, ritka cuccért sokkalta többen neveznének ! Szóval én ezt módosítanám és betennék ide is valami ritkább cuccost, a dobogósok meg persze kapják pluszba a rögöket. (apropó a fantát mikor kapjuk meg a perecesért ? :) )

Örülünk, hogy tetszenek ezek a játékok, terv szerint folyamatosan játékba invitálunk benneteket :) továbbítom a részvételi ajándékra a kérésed, illetve a fanta miatt aki nem kapta meg, dobjatok egy levelet a supportra névvel illetve, hogy melyik világra kéritek.
 
Fent