Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kenneth G

Kroki-fan
Inkább időhiányod van...
Sokat gondolkoztam, hogy a DaN név honnan annyira ismerős, de a végén eszembe jutott. A FoE vezetője is vagy. Két játék vezetése nagyon időigényes, és persze a FoEra figyelsz jobban, és nem a Westre, hiszen azaz elsődleges munkaköröd. Ebből kifolyólag kommunikáció hiány, inkább időhiányra utal.
Talán a két játék vezetése kicsit sok neked, nekem biztos, hogy az lenne, mivel nem tudsz egyikre sem erőteljesen oda koncentrálni, a Westnél én pl.: érzékelem már jó ideje a hátrányt, hogy nem tudsz elég aktív lenni, és normálisan ellátni a teendőket. Gondolj arra, hogy 2 napig a lovasjátéknál mi nem kaptunk labdát sem, utána fel is adtuk ennek köszönhetően. :) Vagy hogy fél napja már fut egy szettes eventes cucc, amiről az információt éppen most deklarálod, amit már Cherrug kiírt egyszer a kocsma chatre, vagy a függetlenségi event alkalmakor még egy HSZ sem született arról, hogy éppen a Westbe tűzijáték akciós rög vásárlás van, és sorolhatnám az elmúlt hónapokat...
Szóval inkább időhiányod van, amit megtudok érteni, hiszen egyszerre két játék vezetése nem egyszerű dolog...

Lusta voltak új pályázatot kihirdetni és embert keresni. :P
Meg am is, Westnek vége, a kommunikáció itt már nem fontos. :D :P
 

DeletedUser15763

Vendég
Lusta voltak új pályázatot kihirdetni és embert keresni. :P
Meg am is, Westnek vége, a kommunikáció itt már nem fontos. :D :P

Én úgy tudom, hogy volt hirdetve, így került Dan ide. Ha nem lett volna hirdetve, akkor Cherrug lenne a főnök, hiszen valószínű Macsek őt ajánlotta. :)
Admini munkák nem voltak inaktívak, míg Cherrugot láttam dolgozni, ahogy macsek távozott, ugyanúgy folytatta.
Mellesleg úgy gondoltam, hogy az új eventes szettről ír, mint a többi nemzetnél megtörtént, de arról még mindig nincs információ.
Itt egy példa a lengyelekről: https://forum.the-west.pl/showthread.php?p=540965#post540965
Nah itt erre várhatunk most már. :D
Szóval a két játék vezetésébe a West nagy kárt fog szenvedni a magyaroknál, a semmi információk miatt, mert a kettőt együtt vezetni szinte lehetetlen... Egyszerűen nem lesz ideje a Westre, lehet itt többet kell kommunikálni, mint a FoEba, de egyszerűen le van maradva... Időhiányba szenved...
Mióta ő a főnök, azóta bétán/nemzetközin vagyok aktívabb, mert onnan megtudok mindent, míg itt várhatóm, hogy bármi is lesz.
Az új szettről semmilyen magyar infó nem lenne, ha Cherrug nem tolta volna a Wiki alá... amit címoldalként kellene megjeleníteni, de legalább a gépházba oda pötyögni vmit, hogy az Inno valami akciót tervezz...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

kopoltyu

Active Member
Hello

Néhány észrevétel

1. Ha bétán megszerzel infokat azokat itt a magyar szervereken is tudod használni :)
2. Az információáramlás hiánya nem a Dan éra óta van, előtte sem volt fenékig tejfel az élet.
3. Kinek mire mennyi ideje van mennyire tudja valaki az egyébként összefüggésben levő munkáit összehangolni az a saját magánügye.
4. A west hanyatlása is jóval régebbi történet
5. Cherrug megosztotta a fórumon és a wikin is az új szettet, miért hiányzik annyira Dan írása is? Vagy ennyire nem hiszel Cherrugnak? :D
6. Ha hirdetve volt az állás akkor gondolom jelentkezhetett bárki és a németek választottak. (nekem fogalmam sincs mi és hogyan történt, de elég erősen érzek egy Cherrug lobbit tőled)


és itt most nem Cherrug ellen vagy Dan mellett akarok korteskedni, csak eléggé szemet szúrt hogy nekiesel valakinek, nem biztos hogy jogosan
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser15763

Vendég
Hello

Néhány észrevétel

1. Ha bétán megszerzel infokat azokat itt a magyar szervereken is tudod használni :)
2. Az információáramlás hiánya nem a Dan éra óta van, előtte sem volt fenékig tejfel az élet.
3. Kinek mire mennyi ideje van mennyire tudja valaki az egyébként összefüggésben levő munkáit összehangolni az a saját magánügye.
4. A west hanyatlása is jóval régebbi történet
5. Cherrug megosztotta a fórumon és a wikin is az új szettet, miért hiányzik annyira Dan írása is? Vagy ennyire nem hiszel Cherrugnak? :D
6. Ha hirdetve volt az állás akkor gondolom jelentkezhetett bárki és a németek választottak. (nekem fogalmam sincs mi és hogyan történt, de elég erősen érzek egy Cherrug lobbit tőled)


és itt most nem Cherrug ellen vagy Dan mellett akarok korteskedni, csak eléggé szemet szúrt hogy nekiesel valakinek, nem biztos hogy jogosan

1.) Ha lenne magyar info, akkor nem mennék bétára.
2.) Jelentősen csökkent az info, mióta itt van, előtte azért ha csúszás is volt, de 1 napon belül írt oda Cherrug, vagy Macsek valamit a gépházba, de az ilyen infokat kb 1-2hn belül megjelenítették. (Pláne, hogy az INNO érdeke lenne, h az ilyen infokról részletes tájékoztatást adjanak, hogy minél több bevételt szerezzenek.)
3.) Neki kell jobban tudnia, h képes-e két játékot is aktívan kezelnie, ha aktívan tolja, nincs panaszom. Szeptembertől érződni fog, hogy mennyi ideje lesz. :)
4.) Jól tudom, már közel 2 év óta komolyabb fejlesztések nincsenek, és látom, h mennyire kevesen dolgoznak már a játékért.Kb 2 fejlesztőt szoktam látni bétán chaten onlineként, kb a brigádba is ennyien lehetnek...
5.) Mondjuk nem, mert Cherrug már nem admin, csak Wiki szerkesztő. Emelet, kapásból furcsa volt, h bétán mások a szett bónok, és a wikin is, most először tapasztaltam, hogy összeadódnak, de azt is úgy, hogy megvette Bessy az egész szettet. Kicsit furcsa volt, az h bétán külön kezelik, míg Cherrug simán összevonta a wikin.
6.) Nem lobbi, nekem nyolc, h kivezeti, de ha elvállalta valaki, akkor aktívan tegye, még ha halál már a játék az INNO számára.

Az elmúlt hónapok büfögnek bennem, hogy információ áramlás jelentősen lecsökkent (ami időhiányra utal), és még finoman jellemeztem a dolgokat. Véleményemet leírtam, akinek nem tetszik ez van, de ezt érzékelem, régóta.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15775

Vendég
Mindig csodálattal tölt el, ha valaki nálam sokkal jobban ismeri az időbeosztásomat, munkámat, életemet...és ezt még el is magyarázza nekem, hogy hogyan van ;)

Sajnos sok mindent nem írhatok le, amiből világosabb lenne mindenkinek pár dolog. Annyit megemlíthetek, hogy az információ áramlása felém sem olyan tökéletes, mint azt hiszitek...például a szerver frissítésének elmaradását "hivatalosan" a kiírásom előtt pár órával kaptam meg. Amíg pedig nem kapok hivatalosan semmit, nem is írhatom ki a tippemet - és nem is lenne értelme.

Amit már írtam, azt igyekszem tartani ezután még jobban, remélhetőleg sikerül egy kicsit formálni néhányotok véleményét pozitív irányba!
 

DeletedUser15763

Vendég
Mindig csodálattal tölt el, ha valaki nálam sokkal jobban ismeri az időbeosztásomat, munkámat, életemet...és ezt még el is magyarázza nekem, hogy hogyan van ;)

Sajnos sok mindent nem írhatok le, amiből világosabb lenne mindenkinek pár dolog. Annyit megemlíthetek, hogy az információ áramlása felém sem olyan tökéletes, mint azt hiszitek...például a szerver frissítésének elmaradását "hivatalosan" a kiírásom előtt pár órával kaptam meg. Amíg pedig nem kapok hivatalosan semmit, nem is írhatom ki a tippemet - és nem is lenne értelme.

Amit már írtam, azt igyekszem tartani ezután még jobban, remélhetőleg sikerül egy kicsit formálni néhányotok véleményét pozitív irányba!

Csak egyetlen egy kérdésem van:
http://prntscr.com/c6omql
Hol keressek bármiféle hivatalos információt, amit deklaráltál erről?
Ha van valakinek ideje kattintson végig a többi nemzetnél található fórumokra, mindenhol megjelent az erről szóló információ, csak itt nem. Szóval marad béta továbbra is, hogy informálódjak. :) Részemről a téma lezárva. Szép napot, sziasztok. :)
 

DeletedUser16878

Vendég
Kedves DaN!

Ha már aktívan válaszolgatsz kihasználnám :P

Az itteni ötleteket továbbítja valaki a megfelelő csoportnak, vagy csak dísznek vannak itt? Jó pár jó ötlet van már, ami javítaná a játékélményt, igaz sok elég macerás lenne az Inno-nak.
Úgy tűnik, hogy egyáltalán nem foglalkozik senki sem velük, legalább visszajelzést kaphatnánk, hogy elkaszálták-e az ötletet, s ha igen miért.

Ha az Inno nem fejleszt, megadták a lehetőséget, hogy innovatívak lehessünk, ha nem változik semmi sem továbbra is csak látszatra. Ami még mindig értelmetlen.

Nem tudnád továbbítani a jó ötleteket, hogy történjen már valami újítás is? Elég unalmas, hogy 2 havonta bedobnak egy tombolás eventet, had vegyenek rögöt a játékosok.
Eleinte ez működik, de egyre romlanak a szettek, jóesetben van 1-2 használható.

Sok játékos azért ment el, mert unalmassá, monotonná vált a játék, ezért nem jönnek újak. Főleg a magyar szervereken.

Előre is köszönöm a válaszod!
Üdv,
Zsoltanus
 

DeletedUser15775

Vendég
Ez egy nagyon jó kérdés...még megvan a teljes post a vágólapomon, hétfőn este kellett kitegyem...úgy tűnik valami hiba van a mátrixban :( Visszamásoltam!

Zsoltanus: az ötletek továbbítva vannak, azonban a fejlesztői kapacitás elég kicsi jelenleg, így sok esetben még válasz sem érkezik belátható időn belül a javaslatokra. Ami a nagyobb probléma, hogy néha a hibákra sem. Ezeket rendszeresen jelezzük az illetékeseknek, és úgy tűnik, hogy lesz benne talán változás.
 

DeletedUser17483

Vendég
http://prntscr.com/c7q3xo

pedig vesztettünk mpi-on...

ó :eek: most magam ellen beszélek igaz, de jobb ha tud róla a supp


+ még azt nem értem, hogy miért csak 3k körüli épem volt mpion amikor 12k van alapbol nekem indián szettben?

azért, mert gondolom életre vagy pontozva, de a képességpont nem számít semmit, csak a tulajdonságpont + az erődharcos támadás és védekezés
 

DeletedUser15763

Vendég
azért, mert gondolom életre vagy pontozva, de a képességpont nem számít semmit, csak a tulajdonságpont + az erődharcos támadás és védekezés

Se a képességpontod, se a tulajdonságpontod nem számít, amivel rendelkezik a karaktered, csakis csak a BALOS adta tulajdonságpontok számítanak, illetve a szinted.
pl.: 5ös egylövetűvel, van 3k épem, míg a Holló íjjal van 5,3k épem. Így érted a dolgokat.
Azonban, ha a ruhádon van védekezés/támadási felirat, mint pl.: a TK szettnél láthatunk, vagy a Maria sálon, azok még beleszámítanak ezt az oldalát jól írtad, de a pontok, amiket kapnak a szettbe, pl.: add a TK 3 erőt, nah az megint nem számít bele, csakis csak a BALOS, és annak a tulajdonságpontjai.
https://wiki.the-west.hu/wiki/MPI
Itt részletesen leírnak mindent...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
A Support figyelmébe:

A játékon belül a jobb oldalon, ahol ki lehet jelentkezni, nálam, még mindig a "karbantartás" felirathoz vezet az elérés. Úgy tudtam csak elérni ezt a fórumot, hogy a linket másolta Kika, akinek viszont jó az elérés és ezt nem értem, hogy másnak jó nekem meg nem.

Lehet azért, mert index szó nincs linkhez hozzáadva, hanem csak ennyi a link: https://forum.the-west.hu
 
Utoljára szerkesztve:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
tudom már müködik :)

frissített a firefox és átállítódott az engedélyeknél vissza állítottam a rákérdezésre az alapértelmezettről :)
 
Fent