Nemzetközi Erődharc Bajnokság kibeszélő

DeletedUser

Vendég
Egyszer nem képesek valamit a megbeszéltek szerint teljesíteni.
Amatőr bagázs,nem ártana vérfrissítés a fejlesztőknél...
 

DeletedUser15763

Vendég
Nah részéletesen megnéztem a mailt amit kaptam.
Ha aktiválni akarom majd... akkor a nevem nem stimmel. :D
Ulysses Grant-ként jegyeztettem fel magamat, nem Ulysses Grant. Ismétlem pont van a végén... Ekkor gond van vagy se? Lesz egy ikertesom is? :D
 

Kanyim

Veteran Member
Ugyebár a kezdetét eltolták 1 héttel. De ez egy angol szerveren lebonyolított esemény lesz. Ha a már kész karakteremmel az inaktív awesomia világ helyett beregelek pl az angol V1-re akkor +15 rögöm is lesz mire indul awe valamint az esemény alatt eljátszhatom azt is hogy a rögöt az angol V1-n, míg a 15 kötit awesomia világán veszem át...... már ha jól értelmezem ;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser8016

Vendég
Ugyebár a kezdetét eltolták 1 héttel. De ez egy angol szerveren lebonyolított esemény lesz. Ha a már kész karakteremmel az inaktív awesomia világ helyett beregelek pl az angol V1-re akkor +15 rögöm is lesz mire indul awe valamint az esemény alatt eljátszhatom azt is hogy a rögöt az angol V1-n, míg a 15 kötit awesomia világán veszem át...... már ha jól értelmezem ;)

Elvileg igen.
 

Cherrug

Well-Known Member
Nah részéletesen megnéztem a mailt amit kaptam.
Ha aktiválni akarom majd... akkor a nevem nem stimmel. :D
Ulysses Grant-ként jegyeztettem fel magamat, nem Ulysses Grant. Ismétlem pont van a végén... Ekkor gond van vagy se? Lesz egy ikertesom is? :D

Pont nélkül lett leadva a neved, gondolom másik világról is jön egy Ulysses Grant :)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Nah részéletesen megnéztem a mailt amit kaptam.
Ha aktiválni akarom majd... akkor a nevem nem stimmel. :D
Ulysses Grant-ként jegyeztettem fel magamat, nem Ulysses Grant. Ismétlem pont van a végén... Ekkor gond van vagy se? Lesz egy ikertesom is? :D

Nekem is van pontom:rolleyes:, viszont nincs vesszőm :D
 

LDuck

Veteran Member
Pont nélkül lett leadva a neved, gondolom másik világról is jön egy Ulysses Grant :)

Akkor ezek szerint van Aviendha, Little M, és drunken-sailor is? :D Mert ezt a három nevet is pöttyözték.
Nem lehet hogy így különböztetik meg az országokat? Mindnek adnak valami jelet.
 

DeletedUser15763

Vendég
Akkor ezek szerint van Aviendha, Little M, és drunken-sailor is? :D Mert ezt a három nevet is pöttyözték.
Nem lehet hogy így különböztetik meg az országokat? Mindnek adnak valami jelet.

Nem hiszem, mert kajszival beszéltem tegnap este, neki semmi pont nem volt... :laugh:
Vagy rosszul másolta át a levelét, de én abba nem láttam pontot se. :D
 

DeletedUser2847

Vendég
Nem lehet hogy azok akiknek volt karakterünk .net-en, azok újat kaptak?
 

Kanyim

Veteran Member
A - elírták
B - simán lehet hogy az angol világokon meg a nemzetközi erődharcos mezőnyben ennyi embernél már lehetnek azonos nevek és így oldják meg
 

DeletedUser17080

Vendég
Szintlépés

Volna egy kérdésem. Még pedig; az elvileg mostanra megtörtént másolás óta szintet léptem. Tudom, hogy elviekben ez nem számít, de ha már ennyit csúszik a dolog, akkor nem lehetne, hogy az "új világban" is 150-es szintű legyek? :)

Üdvözlettel; Klint
 

DeletedUser12211

Vendég
Kerdesem az lenne, hogy nem-e letezik egy topik ahol nyomon lehet kovetni az aktualis pontokat csoportokon belul. mert ok az h ki nyert ki vesztett, de mivel minusz pontokat is lehet kapni jo lenne ha lenne valahol egy tablazat mint a VB-ken ahol nyomon lehet kovetni a csoporton beluli allast.
Ha van mar ijen kernek egy linket mert mindent ossze kerestem mar erte :blink:
 
Fent