Kérdések és válaszok

DeletedUser13761

Vendég
Mely ruhadarabok adnak legtöbbet az ütőerőre?
80 ütőerő kell még és meg van a száz.
 

DeletedUser

Vendég
Mely ruhadarabok adnak legtöbbet az ütőerőre?
80 ütőerő kell még és meg van a száz.

vörös kockás ing, mexikói nyakpánt ugye alap
katonai sapka ha nincs akkor barna bőrkalap
barna-szürke lovaglócsizma ugyanannyit ad, de a szürke jóval olcsóbb
barna puha lábvédő-ha kicsi vagy, akk barna katonanadrág-ha ehhez is akk szürke lábvédő
fekete pisztolyos öv-ha kicsi vagy akkor szürke töltényöv
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Ha nem jó helyre irok akkor bocsi de szeretném megkérdezni hogy a A vasút hódító útja kalandnál kit kell válasszak? Mariat vagy Johnt? késöbbiekben lesz -e jelentősége?
 

DeletedUser3632

Vendég
Sziasztok!
Ha nem jó helyre irok akkor bocsi de szeretném megkérdezni hogy a A vasút hódító útja kalandnál kit kell válasszak? Mariat vagy Johnt? késöbbiekben lesz -e jelentősége?

lehet lesz de nem lehet tudni
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Most regisztráltam be a fórumra és lusta vagyok végiglapozni több ezer hozzászólást, így felteszek egy kérdést, ami valszeg elhangozhatott már párszor:

Kalandokból anno nem azt zártam le, ami a 2. kulcsot adja. Na most ha megvan az 1. és a 3. kulcs is, a 2-at meg lehet szerezni valahogy (szerencsével munkával, erődharc..). Anno még szó se volt aranypuskáról, így nem a kulcs felé vettem az irányt, hanem a kaland másik vonalát fejeztem be.

És még egy utolsó: lehet tudni mikor lesz új világ? A Buffalo már régi, és indítanék egy új kalandort.

Köszönöm válaszotokat!
 

DeletedUser2847

Vendég
Jelenleg nem ismert a második kulcs másmilyen megtalálása (nincs játékban más lehetőség)

Új szerverről sincs információ, általában frissítések után szoktak indítani egyet, de ez sok mindentől szokott függeni (leginkább németektől)
 

DeletedUser13863

Vendég
Ha a húsvéti kalandnál mindent teljesitettem kivéve Henrynél az 5 T-BONE Steak,illetve a halak beszerzését,akkor még lehetséges-e megkapnom a záptojásokat?
 

DeletedUser

Vendég
Én a Hóemberkalapot nem tudtam időben lezárni!:(
Nekem az várja a jövő karit!:)
 

DeletedUser

Vendég
az 1. és a 2. kulcshoz hogy pontozzak át 76 os vagyok 86 tulajdonságot és 266 képességet tudok átrakni
 

DeletedUser

Vendég
az 1. és a 2. kulcshoz hogy pontozzak át 76 os vagyok 86 tulajdonságot és 266 képességet tudok átrakni

portya kalandhoz szerintem a legérdemesebb, ha mindent lövésre raksz, mert az az egy képesség minden munkába megtalálható, ami a kalandhoz kell
vonatrabláshoz nem árt ruhákat keresni

a műkincsrablás már kicsit nehezebb, ott irányításra és rejtőzésre érdemes pakolni
betörésre pedig nem árt összeszedni a legjobb ruhákat
 

DeletedUser

Vendég
A két kalandsorban csak régi melók vannak, és van olyan pontleosztás, amivel az összes régi munka végezhető. Igaz, hogy az 99-es szintre szól, de a hiányzó cirka 20 szintet (vagy legalábbis legnagyobb részét) ki tudod pótolni a nadrágokkal és övekkel.
Viszont nem tudom azt a pontleosztást... Mindenesetre sok irányítás, rejtőzés és lövés van benne, ez biztos, és talán még csapdaállítás és fellépés.
 

DeletedUser

Vendég
az 1. és a 2. kulcshoz hogy pontozzak át 76 os vagyok 86 tulajdonságot és 266 képességet tudok átrakni

A két kalandsorban csak régi melók vannak, és van olyan pontleosztás, amivel az összes régi munka végezhető. Igaz, hogy az 99-es szintre szól, de a hiányzó cirka 20 szintet (vagy legalábbis legnagyobb részét) ki tudod pótolni a nadrágokkal és övekkel.
Viszont nem tudom azt a pontleosztást... Mindenesetre sok irányítás, rejtőzés és lövés van benne, ez biztos, és talán még csapdaállítás és fellépés.


ezt találtam így sebtibe a fórumon
erre gondoltál Candi?

[spoil]Van egy pontozási módszer amivel meg lehet csinálni a betöréses kalandot és a portya kalandot egyszerre pontozás nélkül. (84 szintű férfi kalandorral a többivel nincs tesztelve) A régi munkákat (1.30 előtt) minden munkát el lehet végezni és az új munkák egy részét és az összes kalandot eddigi kalandot.
[SPOIL]
105 rejtőzés
36 ügyesség
136 lövés
62 karizma
70 irányítás
100 taktika
100 fellépés
[/SPOIL]
Gondolom megosztom akik nem akarnak pontozni aranyröggel átpontozni, hogy meglegyen a 1. és 2. kulcs.
Tesztelve van[/spoil]
 
Fent