[Archív] Gumiszoba

DeletedUser

Vendég
:D xD
Én meg vettem volna egy kis vérfürdőt és meglesz a szablya....
 

DeletedUser

Vendég
arany szablya? Az V2-n már megvan :D
Egyébként jó újra itt, fórumozni legutóbb 2 éve fórumoztam játszani meg 1 éve (már újabb 1 éve játszom újra, és jó hogy vannak erődharcok is, legutóbb ennek hiánya miatt hagytam abba) ja és egy kérdés: Geronimo miért nincs az Apacs Táborban V2-n? :indian::szénaboglya: megpróbáltam volna megint a lehetetlent :(
 

DeletedUser9614

Vendég
arany szablya? Az V2-n már megvan :D
Egyébként jó újra itt, fórumozni legutóbb 2 éve fórumoztam játszani meg 1 éve (már újabb 1 éve játszom újra, és jó hogy vannak erődharcok is, legutóbb ennek hiánya miatt hagytam abba) ja és egy kérdés: Geronimo miért nincs az Apacs Táborban V2-n? :indian::szénaboglya:

Az érdektelenség okán törölték. Tehát Geronimo visszavonult :D Több szerveren is.
 

DeletedUser

Vendég
ó hogy az a... :censored::censored::censored::censored::censored::censored::censored::censored:
 

DeletedUser

Vendég
nekem mondod? Most tete ez a hír tönkre a jókedvem, pedig a grepolisról 5 perce még boldogan jöttem ide fórumozni mert már megint bejutottam egy városkába :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Add meg istenem, hogy nagyere komolyan gondolja, és eltűnjön, ne nekem kelljen vele itt bajlódnom:D..
 

DeletedUser

Vendég
Isten add hogy a kis értelmi szintüek menjenek el e percben e fórumról (Sok az e :whistle:) :mad::P
 

DeletedUser

Vendég
Jaaaaaaaaajjjjj!!!!!!!!!!!:censored::censored::censored:
De unom ha 1-enként licitálgatanak:censored::censored::censored:
 

DeletedUser13878

Vendég
Ba**ki! NINCS PÉNZEM! És mások egy csomó kézügyességgel sirt rabolnak és bőven fürdenek a pénzben a piac miatt. És a csillagrendszer-Dzsucu(Tudom hogy egyszer már legyőzték a Spoiler Dzsuc-val) [SPOIL]****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]A k***a f*sz! B@***a ki![/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]


K***a SOK mexikói dzsutsu!!!
[SPOIL]:mexikói::mexikói::mexikói::mexikói::mexikói::mexikói::mexikói::mexikói::mexikói::mexikói:[/SPOIL]
 

DeletedUser13790

Vendég
:censored::censored::censored::censored::censored::censored:G
[SPOIL]-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/SPOIL]
 

Vaimo

Veteran Member
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Sikerült beszélni a tesómmal.......Végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

[SPOIL]tudom... ki nem szarja le...Hát én. :whistle:[/SPOIL]
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser13761

Vendég
Az a qrva Buffalo mindig kidob!!:mad::mad::mad:Hogy ba:censored:ná meg tele van a fa:censored:m.

Köszönöm.

hiot HALLOTÁTOK


[SPOIL]Most ilyen kb a fejetek::blink::blink::blink::blink::blink:[/SPOIL]
 

DeletedUser9614

Vendég
Az a :censored: 3.kulcs!!!! Elegem van már hogy mindenki megtalálja csak én szenvedek vele már egy fél ébe!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
 
Fent