Kérdések és válaszok

DeletedUser9614

Vendég
A karácsonyi szánkót meglehet mégegyszer szerezni valahogy?

Minden kalandot csak egyszer lehet teljesíteni. Tehát ha egyszer megcsináltad akkor még egyszer nem lehet. Ha eladtad a kereskedőnek akkor azt buktad.
Max ha véletlen volt pl pár napja akkor írhatsz a Supportnak hogy véletlenül eladtad és szeretnéd visszakapni. Ők majd megmondják hogy lehet vagy nem.
 

DeletedUser

Vendég
Minden kalandot csak egyszer lehet teljesíteni. Tehát ha egyszer megcsináltad akkor még egyszer nem lehet. Ha eladtad a kereskedőnek akkor azt buktad.
Max ha véletlen volt pl pár napja akkor írhatsz a Supportnak hogy véletlenül eladtad és szeretnéd visszakapni. Ők majd megmondják hogy lehet vagy nem.

Oké.Akkor írok nekik mert két napja véletlen eladtam :(
 

DeletedUser

Vendég
barátom v6-on eladta az aranyszablyáját mert aztmondta még nem tudja felvenni és sokat ér!meglehet mégegyszer szerezni mert ő aztmondta igen!szerintem nem de ő nem hitte el!
meglehjet mégegyszer?ugye hogy nem!?
 

DeletedUser9614

Vendég
barátom v6-on eladta az aranyszablyáját mert aztmondta még nem tudja felvenni és sokat ér!meglehet mégegyszer szerezni mert ő aztmondta igen!szerintem nem de ő nem hitte el!
meglehjet mégegyszer?ugye hogy nem!?

Az még hagyná hogy nem lehet megszerezni de ELADNI sem lehet :laugh::laugh::laugh:
 

DeletedUser13761

Vendég
barátom v6-on eladta az aranyszablyáját mert aztmondta még nem tudja felvenni és sokat ér!meglehet mégegyszer szerezni mert ő aztmondta igen!szerintem nem de ő nem hitte el!
meglehjet mégegyszer?ugye hogy nem!?
Hááát hallottam már olyanról hogy valaki megtalálta másodjára is a koszos fémdarabot,de hogy ebből mi igaz:unsure:.......
 

DeletedUser

Vendég
barátom v6-on eladta az aranyszablyáját mert aztmondta még nem tudja felvenni és sokat ér!meglehet mégegyszer szerezni mert ő aztmondta igen!szerintem nem de ő nem hitte el!
meglehjet mégegyszer?ugye hogy nem!?

Akkor hazudott?:blink::(:(
Holnap megverem.....

ilyn barátok mellett nincs is szüksége ellenségekre :D

Hááát hallottam már olyanról hogy valaki megtalálta másodjára is a koszos fémdarabot,de hogy ebből mi igaz:unsure:.......
magát a kiinduló anyagot végtelenszer meg lehet szerezni
de a kalandot csak 1x csinálhatod végig
 

DeletedUser9614

Vendég
barátom v6-on eladta az aranyszablyáját mert aztmondta még nem tudja felvenni és sokat ér!...?

Ebből gondoltam...

De,a kereskedőnél el lehet adni.

11250$ eladni...hát meg is érdemli.

Hááát hallottam már olyanról hogy valaki megtalálta másodjára is a koszos fémdarabot,de hogy ebből mi igaz:unsure:.......

Azt ha jól tudom meg lehet találni (de piacon is lehet venni) de a fegyvert csak egyszer lehet végigvinni. Ugyan úgy mint az Arany Coltot.
 

DeletedUser9614

Vendég
Kérdés, a Portya kalandban az első lehetőség végén Scottnál melyik kérdőjel rejti a kulcsot?
 

DeletedUser13890

Vendég
gyilkosság küldetéssorozat

hali,
hogy kell befejezni a gyilkosság küldteést?
mert elvileg be kéne adni a seriffnél vmit,de nem ad be semmit.
választ előre is köszönöm
 

DeletedUser13890

Vendég
.......

a tárgyak után vagyok.
összeszedtem a tárgyakat:
-billogvas
-végrendelet
-...stb
és utánni semmi.
onnan hogy kell folytatni?

elolvastam már másik oldalon is de be kéne adnia a seriffet.
vagy időhöz kötött?
 
Fent