XDugoX legutóbbi tartalma

  1. Piac - Keresem

    Üdv! Paden Tolbert kabátot/Nadrágot keresek Többet! Fizetem V1/Flo/Iowa.
  2. Kérdések és válaszok

    Sziasztok! Közel jövőben a gyűjtők szettje nem lessz átpontozva? Se nem megvehető, és a kis létszámú világokon elég nehezen összegyűjthető szettről van szó. Évben mérhető az ideje mire össze szedsz mindent, ha valaki odaadja hogy megjelenjen a táskába akkor is rettentő hosszú idő. Gondolom ez...
  3. 2022 Kívánságlista 2022

    Világ:Világ1 Tárgy:Paden Tolbert kabátja.
  4. Újrakezdés

    Lassan telnek a hetek,és így már világossá válik mit is lehet csinálni V1-en.Event az tökéletesen jött ki.Hála isten mind 3-szettet ki tudtam húzni nagyobb erőfeszítés nélkül.De ha nem is pontozok most,teljes kézügyességgel is el vagyok 1-ideig pénz gyűjtés céljából.
  5. Újrakezdés

    Sziasztok! Kb 3-hete raktam vissza vakációból a karaktereket.V1 illetve kisebb gyűjtögetős karakter másik szerveren.2010-óta gyűröm inkább nagyobb kihagyásokkal.Nos amivel sajnos szembesültem. -Erődharc 0. -Kereskedelem/Piac 0 -Párbaj közösség szintén. 2013-regisztrált karakterjeim vannak...
  6. 2022 “Természetesen” nyereményjáték

    Sajnos Kabin-távlatból készült kép. Nem a verseny miatt töltöttem fel.Ez a kép a Brenner-Hágón készült.Olasz-Svájc-osztrák 3-mas határ.Szemléltetésképp 1.5-2 milliós forgalma van évente.Mégis blokkosításokkal,Dupla útdíjak,Szezonális kamionstop-al védik ami még menthető.Vegyünk példát és amit...
Fent