Winnetuu legutóbbi tartalma

  1. Winnetuu

    Ötletek/javaslatok (új)

    TW-Essentialsba nincs benne. mást nem használok.
  2. Winnetuu

    Ötletek/javaslatok (új)

    Átpontozásnál ne legyen szükség arra hogy 1000x kattints egyenként hanem úgy is lehessen hogy lenyomva tartod a bal klikket.(a kívánt tulajdonság- vagy képességpontra) Nem is értem ezt eddig hogy nem lehetett megcsinálni minimális erőfeszítést igényel, megspórolva a sok kattintgatást és...
  3. Winnetuu

    Kérdések és válaszok

    Köszi a gyors választ mindenkinek. Már megoldódott. Valamiért tegnap nem dobta, ma már rendben van. Nem volt feltétel a kalandhoz. Tegnap toltam vagy húsz 15 másodpercest és egy adag 10 percest, semmi...ma már dobálja őket 15 sec-ből. BUÉK mindenkinek.
  4. Winnetuu

    Kérdések és válaszok

    Sziasztok. A vándorcirkusz kalandban leragadtam a nyulas résznél. Egyszerűen hiába csinálom a kért munkákat (burgonya,tök és áfonyaszedés) nem kapok érte nyulat. Próbáltam már 15 másodperces 10 perces és órás munkát is. Semmi. Az a helyzet hogy V1-en ezt a kalandot már nagyon régen megcsináltam...
  5. Winnetuu

    2023 Hálaadás-kvízjáték

    1.c - 2.a - 3.b - 4.b - 5.b - 6.a - 7.c +1 kérdés: Boldog hálaadás napját!
  6. Winnetuu

    Új ötlet Erődharcok lerövidítése

    Üdvözlet. Az ötlet egyszerű. Én már jó pár éve nem erődharcolok ON-ként mert egyszerűen túl sok időt elvesz egy erődharc...kb. 1 órát is akár. Unalmas annyit várakozni meg fölösleges is. Ha az erődharcokat lerövidítenék 10-15-20 percesre akkor szerintem sokan visszatérnének és újra...
  7. Winnetuu

    Kibeszélő Betekintés a kulisszák mögé

    Boldog Április elsejét :boone::whistle: "Tárgyaknál 10, karakterszintnél 300 lesz az új maximum. 300. szintet elérve, lehetőséged lesz újrakezdeni a játékot az első szintről. Amennyiben újrakezded, jutalmad egy darab újrakezdési ital lesz.":tumbleweed: A helyzet az hogy a 250 is vicces, mégis...
  8. Winnetuu

    2023 Filmes kvíz

    1. Al Swearengen (Ian McShane) 2. Bartholomew Bogue (Peter Sarsgaard) 3. Buford Tannen (Thomas F.Wilson) 4. Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) 5. Frank (Henry Fonda) 6. John Ruth (Kurt Russel) 7. William Munny (Clint Eastwood) 8. Charlie Rakes (Guy Pearce) 9. Dr.King Shultz (Cristoph Waltz)...
  9. Winnetuu

    2023 Szent Patrik napi nyereményjáték

    1 b. 2 b. 3 c. 4 a. 5 b. 6 a. 7 b. 8 b. 9 c. 10 b.
  10. Winnetuu

    2022 Fociláz - nyereményjáték

    169 gól Németország gólkülőnbsége 2014-es vbn: +14 gól Jabulani Fabio Grosso 20 stadionban (10 Dél Koreában + 10 Japánban) Davor Suker - 6 gól Puhl Sándor Ciao Az 1986-os világbajnokságon szerepelt utoljára Magyarország nemzeti válogatottja, azóta fociban nem tudtunk kijutni világbajnokságra...
  11. Winnetuu

    2022 Keresztrejtvény - október

    ORCHIDEA
  12. Winnetuu

    Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Nincs vele probléma. Háborogjanak de ne álljunk bele abba aki más véleményen van. Meghát nem is értem a felháborodást minden egyes játékban így van ez... a kezdők szívnak. Mit tudnak csinálni ? Nem adják fel, fejlődnek, tanulnak a nagyobbaktól vagy egy újonnan indult szerverre regisztrálnak ha...
  13. Winnetuu

    Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Neked és a többi nyavalygónak igazából jöhet bármilyen update úgyse fog tetszeni. Inkább örülj de minimálisan valaminek minthogy folyton fröcsögj. A fejlesztők már rég tesznek erre a játékra, nem azért játszuk mert hú de milyen jó... én pld sose költöttem rögre mégis itt vagyok, kihagyásokkal...
  14. Winnetuu

    Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

    Mikor is jött be az új térkép ? 2012 ? Több mint 10 év után végre kapunk ismét egy nagyobb szabású update-t. A szintnövelésnek mindenképp pozítiv hatása lesz.
  15. Winnetuu

    Kérdések és válaszok

    Az ukrán zászló mikor kerül le fórum háttérképről ? Ez már ilyen lejárt lemez mint a BLM nem gondoljátok ? Politikának semmi köze egy western internetes játékhoz.
Fent