Vizigót legutóbbi tartalma

  1. Vizigót

    Nyereményjáték Új világ: P...?

    Parasztvakítás
  2. Vizigót

    2024 József Attila emlékére...

    A templom alsó lépcsőjén ültem, néztem, ki építse fel, ha nem én. Már majdnem éppen hogy felértem, De hiányzott még egy halom építés. Nem hittem, hogy a karakterosztályon múlna, Mindenki építheti, aki pontos és tudja. Építőmunkás lettem én Meglepetés egy-két töltény Fene- kembe. Nem vagyok...
  3. Vizigót

    2024 Locsolkodós Vers-eny!

    Merre vagy, kisangyalom? Prérin hogyan locsolkodom Ha tégedet csak nem lellek. Kinek mondjam el így versemet? Mikor együtt voltunk, tudom, hogy szerettél, Akkor kétezertíz volt, tavaly meg töröltél Azt mondtad, nem költesz többet rögre Többet ér egy nyuszis bögre. Elsírtad nekem bánatodat...
  4. Vizigót

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    7, Florida
  5. Vizigót

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Miért lettek fix időpont helyett időintervallumba átrakva a bónuszkódok? Akit eddig nem érdekelt azt ezután sem fogja, akit meg igen az üljön itt 3x2 órát az eddigi 3x10 perc helyett?
  6. Vizigót

    2024 Meglepetés a kedvesednek

    Az ajándékom egy meglepetés mágikus cilinder, amiből tárgyakat húzhat ki, mint a bűvészek. Azonban ez nem minden gagyi cuccal van tele, hanem igazi arannyal! Valószínűleg a nyakláncnak örül majd a legjobban, de a fegyverek is jól mutatnak majd a falon. Jelentések Florida világon vannak a...
  7. Vizigót

    2024 Vitorlások Crystal Townban.

    HAJÓ NEVE KAPITÁNY VITORLA INDULÁS Angolna John fehér 13:45 Aranyhal Henry kék 11:30 Lazac Maria zöld 10:00 Pisztráng Waupee sárga 12:15
Fent