• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Ulysses Grant legutóbbi tartalma

1. Ulysses Grant

Kérdések és válaszok

Ha te 450es pb szinttel rendelkezel (te vagy a nagy), es egy 325ös tamad teged be (ismeretlen a kicsi), akkor te minimalis fpt fogsz kapni (ha nyersz), viszont az ellenfeled gigantikusat (ha o nyer), azaz ha alacsonyabbakat utsz es te vagy a 450es, gyorsabban zuhansz le. Lenyeg, h mindig a...
  2. Ulysses Grant

Kérdések és válaszok

1) Minden szerveren uaz a beallitas, nincs kulonbseg szerverek kozott. Ha pedig van, te is letudod ellenorizni a beallitasoknal. 2) 40 napnak kell eltelnie (nem hivsz ki senkit sem), s szep lassan kezd el csokkeni a szint, ugy heti szinten fog, ha jo remlik a szinthez szukseges 1/3daval. 3) Ha...
  3. Ulysses Grant

Awesomia harcok kibeszélő téma

Ott a pont. A kalandor kuka...
  4. Ulysses Grant

A The West végének megakadályozása, avagy az új világokról való szavazása.

Már biztos, hogy nem lesz, ahhoz játékos kellene, hogy megérje.
  5. Ulysses Grant

Nem hiszem, hogy lesz továbbiakban olyan óriási fejlesztés a játékban. Max kiegészíteni tudják. Majka papát idézve, jobb elválni, a harmadik barátunktól. :D Szerintem éppen ez a gáz az új eventekbe, amik jönnek ide újabban. Ide láncolnak a gép elé, hogy told a 15mp-t, h ne maradj le másokhoz...
  6. Ulysses Grant

1) megteheti, h kolt es a penz nem szamit. 2) nem akar lemaradni masokhoz kepest. 3) olyan elonyt lat benne, amivel a masok lelki vilagat tonkre teheti. (Lásd MPI: :D) 4) Nem volt draga se, 600 rogbol egy alap fegyoszettet tudtal szerezni, brutal eros az alap is, ami jo MPIre, erodre, pbre egyarant.
  7. Ulysses Grant

Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Henry szabadságon kalandsor addig tart, addig lesznek bent is, azután eltűnnek.
  8. Ulysses Grant

Dobogós rekorderek, 2.0

Legtöbb előállított tárgy: 2. helyezett: Ulysses Grant, Florida, 73.192db Legtöbb sokféleségpont szakmánál: 1. helyezett: Ulysses Grant 757 Legtöbb ima: 2. helyezett: Ulysses Grant, Florida, 1602 Legtöbb megszerzett északi államok zászló (statisztikás): 3. helyezett: Ulysses Grant, Florida, 233...
  9. Ulysses Grant

2759db 15mp
  10. Ulysses Grant

Nem nézlek hülyének, csak egyszerűen kíváncsi voltam, hogy miért érte meg, mert én fantáziát nem látok benne, hogy húzzam 1re, mert a pb lényege már réges-rég nem a fix ruhák, agyonhúzott szettek, de sztem te is jól tudod... Hanem, hogy miben van az ellenfeled, és milyen aktív tudsz lenni, azaz...
  11. Ulysses Grant

Egy dolgot nem értek. Miért tuningoltad, azaz, miért költöttél el 9k rögöt még a szettre? Alapból a csuka 30 sérülést jelentett, azzal, hogy húztad 33ra nőtt. Nem látok benne logikát, hogy miért is érte meg, ha csak a csuka a lényeg...
  12. Ulysses Grant

Picit megcáfolom az írásodat. Tegnap láttam a calcon egy új szettet, ami a focis lenne. Nem tudom, hogy miként jön be, de ott az öv tartalma 30% találati esély lenne. 5 hawaii darab+1új öv darabnál már = az amcsi ruhaszettel + 40% pénz és tp-t kapsz mellette. Maga a ruhaszettről van szó. Az...
  13. Ulysses Grant

A bug 2016. függetlenségi óta létezik (idegen szett). Anno Cherrugnak jeleztem azonnal, hogy nem működik a sebzést adó bónusz a párbajoknál, a fejlesztők neki estek, és végül erődharcos bónuszra átírták. 2 év alatt a probléma nem szűnt meg, az akkori fejlesztők már sztem kicserélődtek, és emiatt...
  14. Ulysses Grant

Az biztos, hogy nem jött. :)