Trawers legutóbbi tartalma

  1. Ötletek/javaslatok (új)

    Szeretném kérni a játék magyarosítását, bár nagyon jól tudok angolul. Nekem már olyan mintha magyarul olvasnám. Tudom, hogy ez komoly munka a fejlesztőknek, de hátha a következő frissitésben már benne is lesz. Ja és ez az első ötletem ami biztos, hogy meg fog valósulni, mert már benne van.
  2. Kibeszélő 2.216-os kibeszélő

    Ebbenajátékbanazaszép,hogy37.vagyokaranglistánakkorisha0-24benjátszom,ésakkorisha0-0ban. Azt kell megvárnom, hogy az előttem lévők töröljék magukat. Rá is hajtok az első helyre.
  3. Kibeszélő Téli esemény 2024

    Mostanában nem játszok (bocs építek), na de a 100 nyitás ... Kapkodhatok megint.
  4. Kibeszélő 2.212-es kibeszélő

    Köszi.
  5. Kibeszélő 2.212-es kibeszélő

    Vegyük úgy, hogy felépültek a templomok! Milyen tennivaló marad? Olvasás?
  6. Kibeszélő Tökvadászat 2023

    Te vagy afura és nem bogyó. Adni kéne valamit ami miatt megéri tökölni. Kellenének értelmes, újabb ládák. Hajrá ördög!
  7. Kibeszélő 2.210-es kibeszélő

    Bármennyivel is, nincs idő párbajozni. Építsd a tempromokat, ha kész majd utána.
  8. Kibeszélő 2.207-es kibeszélő

    A szomszéd templomba indul. Elviszem, száguldok, megállok, nem kap levegőt. Ez református, de Ő jehova, ha tudta volna nem megy sehova. Ha 2009-ben Lacx megsúgod, hogy lesz volt és van 1 félkész templom.....
  9. Kibeszélő 2.206-os kibeszélő

    Már azt hittem kihaltam mint játékos, és senki se szól hozzá:up:
  10. Kibeszélő 2.206-os kibeszélő

    Azt vettem észre, hogy a rengeteg frissítés hatására, ha véletlen belépek valamelyik világra folyamatosan építenem kell a templomot. Köszönöm drága magasságos. Gondolom a többi épületet azért nem lehet tovább építeni, mert nem adna semmit?
  11. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Sült csülök Mézeskalács szív Bajor sör Savanyú káposzta V1-re kérem a nyereményt.
Fent