Titanilla legutóbbi tartalma

  1. Titanilla

    Kérdések és válaszok

    mi a garantált jutalom?
  2. Titanilla

    Kibeszélő Észak vs Dél - Erődharc bajnokság

    Szerintem nincs baj a szervezéssel. Új formátum került bevezetésre, és másképp reagáltak a játékosok, mint ami az elképzelés volt, - mire 16-án eljutottam a vásárlási lehetőséghez, már Leaven cucc szinte nem is volt - de próbálnak korrigálni. Abban viszont egyet értek veled, hogy akik korábban...
  3. Titanilla

    Kibeszélő 2.218-as kibeszélő

    Szóhoz sem tudok jutni
  4. Titanilla

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    7 Florida
  5. Titanilla

    Kibeszélő 2.216-os kibeszélő

    Ma az volt a frissítés, hogy kivették a szivecskés időszak kalandjait. A jövő héten kijavítanak pár ezer éves, de senkit sem érdeklő elírást. A hónap végén viszont jön a NYuszi, addig várj türelmesen :)
  6. Titanilla

    Kibeszélő 2.217-es kibeszélő

    A nagy-nagy bejelentés után mennyit is vártunk, hogy kapjunk valami sztinte semmit? 2 évet? Csak türelem, türelem...
  7. Titanilla

    Ötletek/javaslatok (új)

    Én a hátsómat féltem a lövésektől!
  8. Titanilla

    Ötletek/javaslatok (új)

    Gyakorlatilag így az sem lenne baj, ha az ellenfél el sem jön! Szuper ötlet :D (Tank és iris is vagyok sőt: kalandor iris! Így számomra mindenképp nyerő lenne.)
  9. Titanilla

    Megyei vásár

    Nekem úgy rémlik, hogy számít valamennyire, hogy új vagy régebbi világról van-e szó és talán a népességet is figyelembe veszik a beadandó tárgyak mennyiségénél. De lehet, hogy csak szerintem így lenne logikus :) Remélem, valamelyik kék hamarosan leírja, hogy mi alapján határozzák meg a...
  10. Titanilla

    Kérdések és válaszok

    Gondolj bele, Florida-NEvada vagy Nevada-Oregon távolság nem elhanyagolható, azt meg sem merem tippelni, hogy V1 milyen messze lehet a többitől. Erre is gondolj, amikor egyik világról ugrálsz a másikra :)
  11. Titanilla

    Ötletek/javaslatok (új)

    Bocs, félreértettem, ha ezt fejlesztési javaslatnak szántad, akkor sajnos semmi esély nincs rá :( pedig lehet, hogy megmozgatná azokat az embereket, akik eventek közt/alatt csak a templom építésben látnak fejlődési lehetőséget.
  12. Titanilla

    Ötletek/javaslatok (új)

    Az ötlet jó :) Lehetne termékszedős, termék gyártós feladat is. A kérdés csak az, hogy az adminok fel tudják-e vállalni, hogy hétről-hétre minden világon nyomon követik az eredményeket és elvégzik az értékelést. A speed versenyek kiértékelésére is néha több napot vesz igénybe, pedig az csak 1...
  13. Titanilla

    2024 Vitorlások Crystal Townban.

    Titanilla Florida Hajó Kapitány Vitorla időpont Angolna John fehér 13:45 Aranyhaj Henry kék 11:30 Lazac Maria zöld 10:00 Pisztráng Waupee sárga 12:15
  14. Titanilla

    Útmutató az elem készítésének

    Lesz.
  15. Titanilla

    Kibeszélő 2.214-es kibeszélő

    Nem kellene 1-2-3 frissítést szentelni a tudásbázis bemutatására? :tumbleweed: Komolyan: a Wiki kezdőoldalára tehetnétek egy linket a tudásbázisra. Szerintem a játékosok 90%-a nem is tudja, hogy ilyen létezik.
Fent