-titan- legutóbbi tartalma

  1. -titan-

    Kibeszélő 2.179-es kibeszélő

    Hahhaaaa, néz csak mit nem fogsz kapni @.XelioX.
  2. -titan-

    Kibeszélő 2.175-ös frissítés

    a szrhoz meg mégtöbb mint látjuk xD
  3. -titan-

    Kibeszélő 2.174-es frissítés

    Szerintem nálam bugos a fórum... Nem látom az erődharc bajnokságos itemeket a leírásban.. @Klar
  4. -titan-

    Kibeszélő 2.173-as kibeszélő

    második helyezettként én is ezt mondanám Kappa
  5. -titan-

    Kibeszélő 2.173-as kibeszélő

    inkább arról beszéljünk, hogy mi a helyzet az erődharc bajnokságos cuccokkal amikből @.XelioX. nem kap semmit ? XD
  6. -titan-

    Kibeszélő 2.172-es frissítés

    én erre csak annyit mondok, hogy : jumma mubarak
  7. -titan-

    Kibeszélő 2.172-es frissítés

    Átérzem a frissítés fontosságát, engem is zavar, hogy kilóg az őzike a "keretből"
  8. -titan-

    2022 13+1 fejtörő

    ha én játszom mindegyik világon akkor eltudok fogadni sokkal többet is
  9. -titan-

    2022 13+1 fejtörő

    ez is miattad van
  10. -titan-

    2022 13+1 fejtörő

    szerintem aki résztvett mindenki kapjon régi avatart
  11. -titan-

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

  12. -titan-

    2022 13+1 fejtörő

    1 nem 2 nem 3 igen 4 igen 5 hát ha kiposztolod oda akkor gondolom igen de külön gomb nincs rá 6 igen 7 nem 8 nem 9 nem 10 nem 11 nem 12 napi kalandok csak 4 kell nem 5 13 igen 14 igen + sarlót
  13. -titan-

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Addig álljál féllábon xeli xD Igen értem, az érem ritkaság csak nem jó semmire. Egy olyan tárgy ami "értéktelen" nem fogja megmozgatni a játékosbázisnak az egészét, csak egy kis résézt. Ha a jutalom hasznos, értékes, ritka, egyedi akkor sokkal jobban küzdenének érte az emberek és sokkal több...
  14. -titan-

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Ez a 60 aranyrög, hát elég vicces. Egy több mint 1 hétig tartó versenyen a főnyeremény 1 tábla csoki? :D (ha a legnagyobb csomaggal számolom akkor maximum egy snickers) Nem számítottam nagy nyereményre, én nem is a nyeremény miatt játszik az ember, hisz mint tudjuk: nem a részvétel hanem a...
  15. -titan-

    Kibeszélő 2.169-es kibeszélő

    Elég vicces, hogy ettől várjátok a több játéost, hogy enyhítitek a szabályokat xD Nem azzal lesz megmentve a west ha a toxic játékosoknak sokkal több van megengedve mint eddig.. Lehet, hogy visszafele fog elsülni a fegyver és emiatt elmennek az értelmesek, nem?
Fent