Szani423 legutóbbi tartalma

  1. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    Sziasztok! A matematikai feladvány eredménye szerintem = 22 Ha nyerek, Floridára kérem a nyereményt Üdv: Szani423
  2. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Szervusztok! Játékra jelentkezem, Floridából. 1. Sült csülök 2. Mézeskalács szív 3. Bajor sör 4. Savanyú káposzta Üdv: Szani423
  3. 2022 Keresztrejtvény - október

    Sziaztok! Nekem ez jött ki : ORCHIDEA
  4. Kérdések és válaszok

    Köszi! :)
  5. Kérdések és válaszok

    Sziasztok! Az Uniós ruhaszett megvehető lesz még valamikor??? És mennyibe is kerűlt???
  6. Kibeszélő Tedd teljessé a Függetlenség napi szettjeidet

    Sziasztok! A James Brooks fegyverszett párbajban vajon jobb lesz a Muzsikusnál??? (Ütősre gondolok)
  7. Kibeszélő Halottak napja 2021

    Köszönöm :)
  8. Kibeszélő Halottak napja 2021

    Sziasztok! Hol lehet megtalálni a La Catrina és a Mariachi láda tartalmát ????
  9. 2021 Szókeresősdi

    Véletlenül egybe írtam a Dogmát az elköszönésemmel :( De gondolom, hogy ez nem baj :)
  10. 2021 Szókeresősdi

    Sziasztok! Szerintem a megfejtés a következő: Szett neve: Gilbert Állatok: Unikornis, Rudolf és Samoyed Tárgy: Focilabda Kalandsor: OOK NPC név: Heisenzwerg Kazetta: Fakazetta Karakterosztály: Kalandor Termék: DogmaÜdv: Szani
  11. Kibeszélő Szókeresősdi

    OK Köszi, megpróbálom :)
  12. Kibeszélő Szókeresősdi

    Sziasztok! Ide kell írni a Szókeresősdi megfejtését??? Szani
  13. 2020 Labdába rejtett kincs

    A választott labdám a 4.es.
  14. Esemény Ajándékvadászat

    Sziasztok! Azt, hogy mit lehet nyitni és mit nem, azt nem akarom itt taglalni. Örüljünk, hogy "ingyen" kapunk klf. jó dolgokat. Viszont, azt nagyon nehezményezem, hogy Mariánál két elegáns farmerkalapot is kell venni 2x24010=48020 dollárért és kapok érte egy képességpontot, Waupeenél pedig...
  15. Kérdések és válaszok

    Köszi!:laugh: Mennyi időre adja a puskaport?
Fent