*SZÁMOS* legutóbbi tartalma

  1. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    A helyes válasz: 22
  2. Kibeszélő Költözés Jacksonville-ről

    Ez engem is érdekelne, hogy mi az az aktív létszám amikor már meg lehet nyitni a költözést adott világról?
  3. Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    Tehát akkor idén esélytelen összeszedni a teljes szettet? Csak mindegyik részéből pár cuccot? Így tényleg elég haszontalan lesz
  4. Kibeszélő Nemzetközi Klasszikus Szerver 2021

    Támogatnék azonban egy piac és banki utalás nélküli speedet hasonló beállításokkal mint a nemzetközi. Értem itt azt, hogy eventmentes legyen,tehát csak bolti cuccok (konföderációs stb nélkül is). Újra értelmet nyernének a boltok és lehetne okoskodni a ruhavariálásokkal. Jópár éve nem néztem rá...
  5. Kibeszélő Nemzetközi Klasszikus Szerver 2021

    Mesterség versenyben is lehetetlen kiszűrni a segítő karikat,akik potom pénzért szerzik az alapanyagot, mi lenne ha MPI verseny lenne,ahol köztudottan érvényes a friendly fire...az adminok meg gondolom nem fognak visszajátszani minden gyanús mpi-t és szankcionálni a gyanús eseteket és akkor se...
  6. Kibeszélő Nemzetközi Klasszikus Szerver 2021

    Bizonyára igen,de mivel nem vagyok érdekelt abban a kategóriában így nem nagyon izgat De vannak gyanús esetek igen :)
  7. Kibeszélő Nemzetközi Klasszikus Szerver 2021

    Aztán mindenki lefizetne 1-2 embert hogy menjen segíteni a ko gyűjtésben és máris nem lesz releváns az az MPI dobogó :)
  8. Kibeszélő Nemzetközi Klasszikus Szerver 2021

    Nem lesznek különvéve a kategóriákban a rögöt használt és rögöt nem használt játékosok? Egybe lesz mindenki?
  9. Kibeszélő Téli Esemény 2021

    Már látom is igen,köszi :)
  10. Kibeszélő Téli Esemény 2021

    Várhatóan mikor lesz elérhető és milyen formában a Curling szett többi része?
  11. Kibeszélő Téli Esemény 2021

    Akkor tegyék a max szintet 2-esre mondjuk, akkor nem húzna el senki nagyon,mégis használhatóbb lenne Na mindegy hátha hamarosan jön valami új eventeken
  12. Kibeszélő Téli Esemény 2021

    akkor viszont kuka az egész szett kb a ruhaszettnek alapból gyatra a szettbónusza,max a cipő lenne értékes min level 2-n, meg a fegyverszett is max fejlesztve így viszont ugyanúgy értéktelen egy 2es Vaq szett ellen :) Azt érzem egyre inkább kezd feledésbe merülni a rezis pontozás párbajon,mivel...
  13. 2021 Név kitalálósdi!

    Headre Shooty Nembocan Ha már NPC harcosról beszélünk, illik a párbajos név ;)
  14. Kibeszélő Ünnepi Speed (prémium mentes világ)

    A 23-án bekerülő 2020-as ládák között elérhető lesz a 2020-as Halottak napi láda is? :)
  15. Kibeszélő Ünnepi Speed (prémium mentes világ)

    Lehet csak nekem nem tiszta,de biztosra mennék...pénzért való átpontozás engedélyezett? és csak a sámán engesztelés rögért nem?
Fent