Special One legutóbbi tartalma

  1. Továbbítva MPI Fejlesztése egyszerűen

    Tiszteletem. Egypróbát megér hátha enyni segítség is elég lenne a részlegnek. Mai nap 2023.05.09 egész nap be voltam regizve MPI be harc alatt is, összesen 3 MPI ment el, ami elég siralmas, így sosem lesz meg senkinek a 10 000 MPI mert nincs játék. Esetleg azzal lehetne ösztönözni a népet...
  2. Kibeszélő 2.198-as kibeszélő

    teljesen jogos, de akkor is kellett a 6 akkor legyen 2v2 es menet is talán többször lesz játék.
  3. Kibeszélő 2.198-as kibeszélő

    AZ MPI Kaland 10 000 játék utáni lincoln rész jutalom továbbra is lehetetlenség megszerezni, van hogy egész nap ül az ember a játék felett és nem indul max 1-2 játék :( ezzel valamit nem zerveznek intézni feljebb? felőlem akár betehetnének botokat is ha már 4 ember van és nem lenne több pár...
  4. I. Játék

    verseny
  5. Kibeszélő Betekintés a kulisszák mögé

    El Doradora nem kell választás hisz így is van már egy kormányzónk :) best of Enzo di Rosetti személyében :)
  6. Új ötlet Erődharc tapasztalat módosítás

    Tisztelt Vezetés! Szeretném elétek tárni jelenleg talán egyik legnagyobb problémát ami az erődharcok kárára megy az a jutalmazása az erődharcoknak. Jelenleg kaphatunk: Teljesítmény 10 Kötvény Részvétel 1 kötvény Jutalom passz Online bónusz 5 kötvény Győzelmi bónusz 1 kötvény És a...
  7. Ötletek/javaslatok (új)

    Tiszteletem! Kérdésem a következő. Az MPI ben nagyon sok ideje kb mindig ugyan azok vanank és egyre kevesebb ott is a játékos és a játék. Népszerűsíteni lehete talán azzal hogy ahogy anno bejött a veterán pontokért lehetett venni TK Ládát úgy bejött a Bob dalton láda amiből 1 rész a tied lehet...
  8. 2022 Fociláz - nyereményjáték

    1. 169 Gól született, ( büntetőpárbaj nincs beleszámolva ) 2. +14 es gólkülönbséggel 3. Jabulani 4. Fabio Grosso 5. 19 helyszínen rendezték a 2002 es Világbajnokságot ( 20. Tokio lett volna de ott nem rendeztek mérkőzést ) 6. Davor Suker 6 góllal 7. Puhl Sándor :) 8. Ciao 9. Itt volt kint...
  9. El Dorado Díszpolgár Választás (2022)

    Nem kerültem fel a listára :( :D
  10. Új ötlet Nevada függetlenségi event

    :) sejtettem hogy a válasz nemleges lesz, de mondom leírom pár perc alatt.
  11. Új ötlet Nevada függetlenségi event

    Tisztelt Innogames! Nem tudom mennyire lehetséges ez, de lassan jön a függetlenség napi event mint minden évben, és ez az első értelmes szetteket is meghozza minden új szerverre független hogy maga a szett jó jó e egyáltalán, A kérésem az lenne lehet sokan nem osztják a véleményem, de mi...
  12. Ötletek/javaslatok (új)

    Tiszteletem! nemrég bejöttek új eredmények többek közt a 10 000 párbaj hoz járó Lincoln Revolver, avagy a 10 000 MPI hez a Lincoln zsebóra. ezek mind jól is hangzanak csak a 10 000 MPI kaland eléréséhez nem elég az hogy én szeretném megszerezni hanem kell az is hogy rajtam kívül további 5 ember...
  13. 2022 13+1 fejtörő

    1. Igaz ( kapunk pénzt és tapasztalatot ) 2. Hamis 3. Hamis 4. Igaz 5. Igaz 6. Igaz 7. Hamis 8. Hamis 9. Hamis 10. Hamis 11. Hamis 12. 4 napi kaland kell 5 helyett. 13. Igaz +1. igaz
  14. Kibeszélő Oktoberfest 2021

    Tisztelt adminok! Remélem ezen az oktoberfest en egy MPI kaland során a győztesek nem csak 10-20-30-40-50 pereceket kapnak, mert akkor az megint lég gyenge volna. Ha ismét a limitek 7 pont után 50 100-150-200-250 lenne mint volt régen, Erről tudtok valamit ? választ előre is köszönöm.
  15. El Dorado dumaláda

    Majd kérlek ezo írj rám, írtam neked tg-t :) ha ezt olvsod :)
Fent