Smeagol legutóbbi tartalma

  1. Smeagol

    Engedélyezett scriptek

    Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy régebben voltak engedélyezett scriptek amiket ha jó emlékszem jobb oldalon lévő füleknék az Opiciókon belül lehetett valahogy elérni. Már pontosan nem tudom, hogy miket adott, de pl olyat, hogy színessel való írás a chaten... még volt benne más is de már nem...
  2. Smeagol

    2023 Oktoberfesti képtalány

    Üdvözlöm! V1-en szeretném a nyereményt Sült csülök Mézeskalács szív Bajor sör Savanyú káposzta
  3. Smeagol

    Kibeszélő Hawaii költözési változások - regisztráció zárása

    Azt az egyet nem értem, hogy V1-et direkt akarják tönkre tenni? Oda miért nem lehet költözni régebbi szerverekről? :annoyed::mad: Akkora nagy probléma lenne, ha esetleg annak a szervernek is emelkedne a létszáma? :annoyed: :mad::annoyed:
  4. Smeagol

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Sziasztok! V1 világra szeretném a Tűzijáték tárolót. Szettnek jó lenne egy jó erős építős szett tehát ami ugyebár abból állna, hogy sok ERŐT adjon a pont illetve irányítás, építés és javítás. Azért is gondoltam építős szettre, mert megemelték ugyebár a szinteket így a városok templomai is...
  5. Smeagol

    IX. Játék

    A2, B3, C1
  6. Smeagol

    2023 Szent Patrik napi nyereményjáték

    Sziasztok! Helyes válaszok: 1. = b, Írország 2. = b, március 17. 3. = c, lóhere 4. = a, zöld 5. = b, Leprechaun 6. = a, Boston 7. = b, 2021 8. = c, 2021-es Szent Patrik nap 9. 10.
  7. Smeagol

    2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Sziasztok! Szerintem "rosálás" a megoldás. Tehát király a G1re és bástya az F1-re.
  8. Smeagol

    2022 Kívánságlista 2022

    Világ: Nevada Tárgy: Kapitány kovás puskája
  9. Smeagol

    2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Sziasztok! Világ: Nevada Változtatás: Régebben az ingyenes eventes cuccokat is el lehetett adni. Nos ez nem tudom mi okból szűnt meg, de jó lenne, ha ezt vissza lehetne állítani PL mostaninál ez a Carl Schurz szett.
  10. Smeagol

    2022 13+1 fejtörő

    Sziasztok! Ezer éve szeretnék V1-re egy régi Avatart... Remélem sikerül a válaszokkal. Válaszok: 1. - Nem 2. - Igen 3. - Nem 4. - Igen 5. - Igen 6. - Nem 7. - Nem 8. - Nem 9. - Nem 10. - Igen 11. - Igen 12. - Igen 13. - Igen +1. - Nem
  11. Smeagol

    2021 Júniusi Lottó

    Szia! Az én számaim: 3-7-14-16-19
  12. Smeagol

    2020 Labdába rejtett kincs

    hogyan kell választani? Pl én azt mondom, hogy a 3-as.
  13. Smeagol

    Költözési kérdőív

    Szia! Itt most nem arról van szó... Nyilván a te esetedben nem fogysz egy 140-es karival költözni oda, ahol 150-es van..... :D Ez azoknak lenne jó lehetőség akik mondjuk Iowára, Hawaiire, Arizona, ... stb szerverre tették le a karakterüket és azóta nem az ő hibájukból halott lett.... Nos...
  14. Smeagol

    Költözési kérdőív

    Támogatom az ötletet. Legyen lehetőség annak is tovább jót játszania aki esetleg olyan szerveren kezdte el anno ami sajnos nem az ő hibájából, de halott lett.
  15. Smeagol

    Költözési kérdőív

    Igen, maximálisan én is támogatom a költözési tervet, mert vannak "halott" szerverek amik sajnos már semmi örömet nem hoznak azoknak a játékosoknak akik esetleg oda regisztráltak.
Fent