Shadow Bandit legutóbbi tartalma

  1. Shadow Bandit

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Sziasztok ! Első sorban gratulálni szeretnék előre is minden játékos társamnak aki részt vett a versenyen. A győzteseknek pedig előre is külön elismerésem. Úgy gondolom mindenki, aki igazán nyerni szeretett volna oda tette magát szépen, és nem ingyen osztják majd ki a nyereményeket ezen...
  2. Shadow Bandit

    [MEDIA]

  3. Shadow Bandit

    Mindenki megvan !

    Mindenki megvan !
  4. Shadow Bandit

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Köszi, szerintem könnyebb lett volna és érthetőbb ha ő is ennyit ír. :D
  5. Shadow Bandit

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Kedves Csirke úr ! A válasz részemről sem egyértelmű sajnos. Akkor kimondhatjuk , hogy nem számít a munka zárás után ? Mekora türelmi időre számíthatunk ? Üdvözlettel, SB :dastardly:
  6. Shadow Bandit

    Kedves CM ! Szeretném megköszönni az éves munkádat , a csapat munkáját egyben, saját magam...

    Kedves CM ! Szeretném megköszönni az éves munkádat , a csapat munkáját egyben, saját magam nevében, és azok nevében akik hálásak a munkátokért. Boldog Új Évet Kívánok nektek ! Legyetek mindig bölcsek, hogy olyan döntéseket tudjatok hozni, ami virágzik majd. Üdvözlettel, Shadow Bandit...
  7. Shadow Bandit

    [ATTACH] SB :dastardly:

    SB :dastardly:
  8. Shadow Bandit

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Értem , köszönöm a választ. Nem rossz indulat vezérelt, és nem is önzőség. Ez lehet félreérthető volt kicsit. Döntetlen mit takar tapasztalatban ? Nem hinném hogy valaki ugyanott áll majd.
  9. Shadow Bandit

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Nem követelőztem, kérdést tettem fel, amire lehet rendesen is válaszolni. A továbbiakban nem kívánok válaszolni semmire neked, így kérlek ne írj kérdést felém. Shadow Bandit :dastardly:
  10. Shadow Bandit

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Továbbá még valami. egy példával élnék : Tegyük fel az első játékos 30k munkát nyomott, a második szintén. A harmadik pedig 25k munkát. A negyedik 24k munkát, az 5. pedig 10k munkát. Csak az első három kap jutalmat ? Ez mennyire számít korrektnek ?
  11. Shadow Bandit

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Kedves Red James ! 1. Indokolatlannak tartom azt a módot, ahogyan írsz nekem. Ha már a csapatnál tartunk ez biztos oda illő viselkedés, egy olyantól aki ott volt. 2. Ha elolvastad amit írtam, akkor tudod, hogy nem az idő miatt kértem ezt, és nem is magam miatt. 3. Úgy gondolom a tisztesség és...
  12. Shadow Bandit

    Ha ők nem lettek volna, most én sem lennék itt veletek. Nem ismerném a játékot.

    Ha ők nem lettek volna, most én sem lennék itt veletek. Nem ismerném a játékot.
  13. Shadow Bandit

    Több néven is voltunk, de nem emlékszem sajnos azokra. Még egészen kicsi voltam. [ATTACH]

    Több néven is voltunk, de nem emlékszem sajnos azokra. Még egészen kicsi voltam.
  14. Shadow Bandit

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Régen Mr & Mrs speeden 2. helyezett lettem Jocival , és Drunken, Avi nekem adta a régi avatárját (Mert változtatás történt a játékban, és mi lettünk volna az elsők) De akkor még át lehetett adni , mert megkaptam. (Pedig akkor is meg volt ez a szabály.) (Ott van Kentán még mindig az aranyásó...
  15. Shadow Bandit

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    De ez nem átadás lenne , hanem úgy érzem megérdemli a negyedik ha ilyen helyzetbe kerül. Akár én legyek az, akár Totya.
Fent