Scaurus legutóbbi tartalma

  1. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    Megoldás = 22 3a = 9 a = 3 2b - a = 13 2b - 3 = 13 2b = 16 b = 8 2c + b = 30 2c + 8 = 30 2c = 22 c = 11 a + b + c = ? 3 + 8 + 11 = 22
  2. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Sült csülök Mézeskalács szív Bajor sör Savanyú káposzta név: Scaurus világ: El Dorado
  3. 2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: El Dorado Szettötletem: Szerelő szett Fő képességek: Javítás, Kézügyesség További képességek: Csapdaállítás, Taktika Bónusz: Szerencse "Munkavállalás mozdonyszerelőként" munkához a legjobb szett lenne, a további képességek pedig segítenének más új munkákban.
  4. 2022 Fociláz - nyereményjáték

    1. 169 2. +14 3. Jabulani 4. Fabio Grosso 5. 20 6. Davor Šuker, 6 gól 7. Puhl Sándor 8. Ciao 9. 1986-ban jutott ki utoljára magyar válogatott 10. USA, Kanada, Mexikó
  5. Kibeszélő 2021-es Aratási idő

    Az újításokat követelő játékosok szerintem nem pont arra gondoltak, hogy paradicsomszedéssel 15mpznének el 1000 energiát. Esetleg lehetne betenni eventet, ahol csak cipőpucolással, vagy disznók őrzésével tudod kiszedni a lootot, az is jó időpazarlásnak :D
  6. Ötletek/javaslatok (új)

    Hát igen, ha a fejlesztés kimerül abban, hogy kapunk a 10 éve szinte változatlan eventekbe bedobott szetteket, amik jó esetben megütik a 2017-8-as szettek szintjét, illetve, hogy havi egyszer néhány bolti ruhának szintalapúvá teszik a pontjait (ez amúgy szerintem tök jó), akkor mi irkálhatunk...
  7. Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok, Ha volt korábban már ilyen javaslat, akkor bocsi, de nem pörgettem vissza 34 oldalt :D Az utazó vásár felépítéséhez szükséges nyersanyagok mennyiségének megemelése szerintem a régi világokon sok játékosnak segítene az eredmények elérhetőbbé tételében. Jelenleg egy vásárt 1-2 termék...
  8. 2021 Függetlenség napi játék

    Világ: El Dorado Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló Javaslat: Vasveretes kazit kivenném a nyeremények közül.
  9. Kibeszélő 2021-es Mesterség mini esemény kibeszélő

    A 750-es recit csak négy naponta lehet gyártani, ráadásul csak zöld. Ennek a kombonak mi az értelme? Elég igegesítő úgy húzni a szakmát, hogy négy naponta lehet egyet craftolni, de mellétenni a szerencsefaktort, hogy vagy kap pontot az ember, vagy nem... Anélkül is három hónap lenne kimaxolni a...
  10. Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    Én is így jártam :P elszámoltam magam, azt hittem van még egy :D Valóban leírták, de ennek ellenére értem, hogy mi értelme annak, hogy elűnnek az ismétlődő küldetések.
  11. Kibeszélő Szent Patrik napja 2021

    ír aranyüst mire jó? tudja valaki?
  12. Kibeszélő

    Remélem a memek nyilvánosak lesznek, az enyém valami rettenetesen low effort :D :D :D
  13. Saját beküldésem - Harmadik játék

    Mielőtt vitatkoznátok... az erődharc szerelem!
  14. Saját beküldésem - Második játék

    Henry - Mrs. Anderson John - Bella Maria - Calvin Scarlett - Seth
  15. Kibeszélő

    Bocsi, én azt hittem én küldtem be az első választ, és midnenki nyitni fog majd egy új témát :D :D :D Így minden világos, köszi a választ
Fent