ScarFace2 legutóbbi tartalma

  1. ScarFace2

    Új világ: O...?

  2. ScarFace2

    Új világ: O...?

    Ozora Mert ott bárki lehetsz ;)
  3. ScarFace2

    Kibeszélő 2.197-es kibeszélő

    Ez mondjuk nem sokban különbözik a hónap elején kiírt "Betekintés a kulisszák mögé" bejegyzéshez képest. :D Bár még április van szóval lehet reménykedni :D Ahogy mondják Ár érték arányba teljesen jó lehet. Csak tényleg még a nagyon fanatikusoknak is elérhetetlen a játékosállomány melett :/ Nem...
  4. ScarFace2

    Számoljunk el 100.000-ig

  5. ScarFace2

    2023 Húsvéti locsolóversek

  6. ScarFace2

    Kibeszélő Betekintés a kulisszák mögé

    Igazából én se sokat vagyok fent de amikor fent vagyok mostanában gyakran talalkozok Game Masterrel De Aprilis 1 túlzás belefér
  7. ScarFace2

    Kibeszélő Betekintés a kulisszák mögé

    Ezt jó magyar szokásként meg lehetett volna írni 12 pontban :D Amit kíván a West közössége :dastardly:: 1. Chat szabadsága, szankciók eltörlése 2. Felesős Support tagokat TheWestben 3. Évenkénti ötletbörzét Fórumon 4. Support előtti egyenlőséget, pénz és nem tekintetében 5. Gyakori GameMaster...
  8. ScarFace2

    Kibeszélő 2.195-ös kibeszélő

    Így mehet ez
  9. ScarFace2

    2023 Filmes kvíz

    Kép Megfejtés Megformáló színész Al Swearengen Ian McShane Bartholomew Bogue Peter Sarsgaard Buford Tannen Thomas Francis Wilson Jr. Dolores Abernathy Evan Rachel Wood / Tessa Thompson Frank Henry Fonda John Ruth Kurt Russell Bill Munny Clint Eastwood...
  10. ScarFace2

    2022 Keresztrejtvény - október

    Azt hiszem a helyes megoldás az : ORCHIDEA Ezt alátámasztva (nem szükséges) képpel is igazolom : Orchidea
Fent