Sagrada legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Legtöbb pénz a bankban kategóriát nem tudom pontosan, hogy a szerver zárásakor a legmagasabb összeg akinek a bankban van vagy az, hogy ki tette be összesen a legtöbbet, mert ugye az menet közben nem kell, hogy bent legyen, költheti is azt. Gondolom utóbbi, de nekem ez nem volt 100%-ig biztos.
  2. 2023 Hálaadás-kvízjáték

    1: c 2: a 3: b 4: b 5: b 6: a 7: c +1: Boldog hálaadás napját!
  3. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    22
  4. 2023 Oktoberfesti képtalány

    a5.jpg = Sült csülök a3.jpg = Bajor sör a4.jpg = Mézeskalács szív a1.jpg = Savanyú káposzta Florida világra szeretném a tárolót!
  5. 2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Florida Szettötletem: Építős szett Fő képességek: ERŐ tulajdonság, Építés képesség (Ha az ERŐ nem elfogadható, akkor irányítás a másik képesség) További képességek: Javítás és Életerő pont (Ha az erő elfogadható volt, akkor ide jöhetne az irányítás az ÉP helyett) Bónusz: Rengeteg-rengeteg...
  6. Kibeszélő 2.196-os kibeszélő

    Tehát én egy olyan "munkát" végzek ami nem ad semmi extrát (pénz, moti töltés.....) csak visz, akkor ez nem munka :) Ugyanannyi időt és energiát vesz el tőlem, csak "ráfizetéses" számunkra, de akkor ez a játék szempontjából nem munkával töltött idő. Akkor csak arra lennék már kíváncsi, hogy erre...
  7. Kibeszélő 2.196-os kibeszélő

    De arra még nem jött válasz, hogy a Templom építés miért nem számít bele a dolgozott órákba/napokba... :D
  8. Kibeszélő 2.196-os kibeszélő

    Gondolom nem, mert 19000 óra (több mint 2 év) felett vagyok és nem veszi figyelembe :) Jelenleg az 500 nap felénél járok :) Az építés nem ugyanannyi "energiát" vesz igénybe mint bármilyen egyéb órás meló?
  9. 2022 Kívánságlista 2022

    Köszönöm! :)
  10. 2022 Kívánságlista 2022

    Világ: Nevada Tárgy: J. Cortina nyílpuskája
  11. 2022 Oktoberfest nyereményjáték

    Világ: Florida Szürke mezőbe kerüljön be az 5% TP lötyi, zöldbe 10%, kékbe 25%-os. Energia táska és motivációs táska bevezetése a nagyon ritka cuccok közé (a 48K-s kategóriába és ha az ember azt már megszerezte vagy volt is neki, akkor egy leheletnyivel több esély a másik nyereményekre)...
  12. Kibeszélő Legyen teljes a húsvéti szetted kiárusítás

    Köszönöm Klar a válaszod! :)
  13. Kibeszélő Legyen teljes a húsvéti szetted kiárusítás

    Érdeklődnék, hogy fejleszthető-e a lószett? Lehet, hogy volt róla szó, csak elkerülte a figyelmem.
  14. Kibeszélő Halottak napja 2021

    Popim köszöni a puszit! :) De hova van leírva ez? Vagy csak én nem találtam? Te megtaláltad? Így emlékeztem, hogy tavaly is ez volt a rendszer, csak nem láttam írást róla.
  15. Kibeszélő Halottak napja 2021

    Sziasztok! Ha elérjük a 140000 virágot, akkor x ezer újabb után kapunk 50 kötvényes borítékot (Vörös levél)? Elnézést kérek ha volt róla írás, csak átsiklottam volna felette!
Fent