Robert117 legutóbbi tartalma

1. Robert117

Új ötlet Erődharc frissítés

Úgy gondolom, hogy a kiindulási pont érthető és alapvetően maga az ötlet sem rossz. Az értékeket azért ennyire nem emelném annak ellenére, hogy az Enzo által megadott értékek szerintem közelebb állhatnak a szükségszerűhöz, mint a jelenlegiek. Illetve a kötvényeket így is jól lehet szerezni a...
  2. Robert117

Rossz Válasz Játék

Nem, ide mindig helyesen kell. Miért kell ilyet kérdezni?
  3. Robert117

3 szavas mese

az ismeretlen vitorláshajót
  4. Robert117

...Gondolatmenet...

párbajszint
  5. Robert117

Mit tennél ha .....?

Szabadítanék fel időt, és ha végeztem, megjutalmaznám magam egy jó kiruccanással. Mit tennél, ha a szállásadó visszamondaná az előre foglalt nyaralásodat Cipruson?
  6. Robert117

Ezt vagy azt?

Spar Ásványvíz vagy gyümölcslé?
  7. Robert117

Piac - kínálom

Lucille revolvere eladó! A következő formákban tudsz könnyen elérni: Florida chat üzenet Florida telegram üzenet A szettbónuszokat itt találod: Lucille szett bónuszai (KATT IDE!) Várja következő tulajdonosát! (Fejlesztve még jobb! :wink: )
  8. Robert117

Kérdések és válaszok

Akkor pont sikerült elcsípnem azt az időintervallumot, amikor a Support már tudott az információról, de a bejelentő még nem jelent meg róla. Még szerencse, hogy megkérdeztem. :wink: Furcsa, ha így látod annak ellenére, hogy a kapott válaszok igazolják az ellentettjét, és a felvetéseim...
  9. Robert117

Kérdések és válaszok

Köszi!:up: Szerintem nem értetted amit írtam. Egyrészt több kérdés szerepel, másrészt ha tudnám nem kérdezném, harmadrészt a Supportnak esetleg lehetnek olyan információi, amit nem vagy még nem közöltek a játékosokkal, hiszen láttunk már erre példát. Örülök, hogy a bejegyzésemből a "Mikortól...
  10. Robert117

Rekordok kibeszélő

A munkások előnyét viszont nem választották szét, pedig a találati esély növelésük hozzátesz a sebzéshez, a kitérési esély növeléseik meg a kitérésekhez. Nem véletlen, hogy a katonák elkülönítésével a munkások uralják a kitérés rekordokat. Minden karakterosztály bónusza -akár pozitívan, akár...
  11. Robert117

Ezt vagy azt?

Jéghideg gyümölcs. Egzotikus tengerparti nyaralás drágán, vagy ehhez képest jóval olcsóbban medencés grillparty?
  12. Robert117

3 szavas mese

babbal. De utána
  13. Robert117

Rossz Válasz Játék

Mert nem nosztalgia-járatként tüntetik fel az idejétmúlt buszaikat. Ha Budapesten mindenki panaszkodik a dugók hosszú várakozóidejére, akkor miért indulnak mind útnak egyedül, de autóval a jóval gyorsabb tömegközlekedés helyett?
  14. Robert117

Mit tennél ha .....?

Ugyanúgy kártyával és átutalással fizetnék mint eddig. :lol: Még örülnék is ennek, mert akkor végre a világ végén is lehetne kártyával fizetni! Mit tennél ha a Forint nem inflálódna, hanem folyamatosan erősödne a többi valutához képest?
  15. Robert117

...Gondolatmenet...

A380