Rizling legutóbbi tartalma

  1. Rizling

    2023 Húsvéti locsolóversek

    Kedves Játékosok, köszönjük szépen a sok beküldést, reméljük mindenkinek nagyon kellemesen teltek a húsvéti ünnepek. A West Csapat tagjai által a legjobbnak ítéltetett verseket a következő személyek írták: 1. hely: @Kígyósziszi (500 aranyrög + 9k tojás) 2. hely: @gameR29 (300 aranyrög + 9k...
  2. Rizling

    2023 Húsvéti locsolóversek

    "Zöld erdőben... kék ibolyát... el akart..., szabad-e?" Kedves Játékosok, következő nyereményjátékunk alkalmából most a kreativitásotokra lesz szükség, ugyanis a legjobb, legötletesebb, legkreatívabb locsolóverseket szeretnénk megtalálni. Nagyon kíváncsiak vagyunk a ti kreálmányaitokra...
  3. Rizling

    2023 Szent Patrik napi nyereményjáték

    Kedves Játékosok, köszönjük, hogy részt vettetek a Szent Patrik napi kvízjátékunkban! A nyertesek listája pedig a következő: 100 aranyrög a jutalma: @Sk1z0FrEE @Matuka. @MortyM @egyeske @Abaku009 @Dick Dalton @roli1519 @Tüzesvíz @Cloudff7tm @Robchi 100 kötvényben részesül: @PowerTC...
  4. Rizling

    2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Kedves Játékosok, nagyon sok beküldés érkezett, köszönjük szépen, hogy ilyen sokan részt vettetek a sakkos feladványunkban! A nyertesek listája a következő: 100 aranyrög a jutalma: @Kenny Soprano @Blinky Bill @Mr. T. @sirci @Forlán @Simi37 @Titanilla @Tigris @zsofika.b @Zaszi 100...
  5. Rizling

    2023 Januári nyereményjáték - Keresztrejtvény

    Kedves Játékosok, örömmel tapasztaljuk, hogy ennyien vettetek részt a keresztrejtvényes játékunkban. A nyertesek listája a következő: 100 aranyrög üti a markukat: @Finley @Michelisz @Sk1z0FrEE @egyeske @Sennky @tatrok @Ashaiss @Kuxy @Sp0ng3B0B @Muki91 100 kötvény illeti meg a következő...
  6. Rizling

    Szia John Smith! :up:

    Szia John Smith! :up:
  7. Rizling

    Kérdések és válaszok

    Sziasztok! Én is most érkeztem a csapatba, és @Ghost of Red James-hez hasonlóan én is fordítói- és szervezői feladatokat látok el. Buffalon kezdtem sok sok éve és egy hosszabb kihagyás után, 2019 óta játszom megint a játékkal. Örömöre szolgál, hogy a West csapat tagjaként én is tehetek valamit...
Fent