Riprinay legutóbbi tartalma

  1. 2023 Élménygyűjtés.

    Sziasztok! Amikor kezdtem a játékot Iowa az aranykorát élte, hogy hány éve volt magam sem tudom 8-9? A lényeg hogy szinte azonnal a játék párbaj része vonzott, Emlékszem beszereztem egy Penn Williams szettet (nem tudom helyesen írtam e) mellé valamilyen fegyószattet valami borsszóró revolver...
  2. Kibeszélő 2.207-es kibeszélő

    jóvan ez mit panaszkodtok!? :D
  3. 2023 Oktoberfesti képtalány

    sült csülök, mézeskalács szív, bajor sör, savanyú káposzta. kérem: Florida
  4. 2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Világ 1 Szettötletem: Munkás szett Fő képességek: javítás, kézügyesség További képességek: építés, irányítás Bónusz: szerencse, fizetség a munkákból Legjobb lenne: Munkavállalás Mozdonyszerelőként, és Építéshez lehetne kicsit jobb mint az aktuális.
  5. Kocsma

    Ezek az új világok 1 éves speedek, semmi több! Ideje lenne az új játékosokat, és mindig az új világokon játszókat bevonzani régi szerverekre, próbáljonak kicsit maratonozni is...
  6. Petíció az MPI Univerzális eltörléséért

    Szerintem MPI- zen aki akar, de a küldikből tényleg kiszedhetnék, 3 küldim áll már idétlen ideje mert mpi kellene hozzá
  7. A nagy toxikus felmérés

    Ezt most csak azért írom, mert tényleg vannak akik szívből utálják a párbajt, hát már engem is rengetegszer kiütöttek a melóból, néha igen felcseszte az agyam, de azért senkit nem neveznék ganajtúrónak, inkább csak város nélkül vagyok ott ahol gyüjtögetek, engem viszont az irritál amikor valaki...
  8. A nagy toxikus felmérés

    am sajnálom hogy a szavazásról lemaradtam
  9. A nagy toxikus felmérés

    üdw! Szerintem aki aktívan párbajozik, attól még nem nevezhető toxikusnak. Legjobban azt rühellem ha valaki elnézést kér 1 párbajért! Hahoo emberek ez a játék része, egyesek 10 év játszás után sem értik? Amúgy szeretek barátkozni, viszont ha valakivel összebarátkozok abba előbb utóbb, okkal vagy...
  10. Kibeszélő 2.161-es frissítés

    Üdv! Lenyomtam 3.5 évet kb. Még párat le akartam, de inkább elbúcsúzok! Nem részletezem miért, de nem tévedtem el, hogy pont egy ilyen kibeszélőben teszem ezt! És nem véletlenül pont ebben a kibeszélőben! Jó játékot nektek! Üdw: Rip
  11. Kibeszélő 2.159-es frissítés

    Sziasztok! Akkor most a régi cuccok, (amik elérhetőek a városok boltjaiban) új értékekkel való feljavítása el lesz felejtve??
  12. 2021 Függetlenség napi játék

    Világ: Eldorado Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló Javaslat: A hatékony tűzijáték tároló legyen elérhető mindenki számára kötiért a shopban!
  13. Továbbítva Átláthatóbbá tenni a kaotikus leltárat! (a fejlesztők figyelmébe)

    Szia. Köszi biztosan jó script. De én nem használok scripteket, nem tudom telepíteni, és biztosan nem én vagyok az egyetlen idősebb generációs aki így van ezzel :)
  14. Továbbítva Átláthatóbbá tenni a kaotikus leltárat! (a fejlesztők figyelmébe)

    Volna 1-2 fejlesztési javaslatom, ami a szettek, buffok, termékek keveredését érinti. 1. Engem nagyon tud zavarni amikor mentett szettet cserélek, és az egészet bedobja a leltárba, kitúrva onnan a buffokat, és tárgyakat amiket éppen használok, pl munkásban vagyok, átváltok futóra, utána váltok...
Fent