-ReyMisterio- legutóbbi tartalma

  1. Ötletek/javaslatok (új)

    Az adminokat kérdezték. :)
  2. Kibeszélő Függetlenség napja 2022

    Nekem is ugyanez volt zoomolt stb :D
  3. Kibeszélő Függetlenség napja 2022

    Safarin nagyon rossz. :D
  4. Kibeszélő Függetlenség napja 2022

    Nem tudom milyen telefont használsz, de sokak közül nekem is szörnyű volt a mobilos küldés... :D
  5. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Utóirat, a jelenlegi 2. helyezett várost nem kellett volna törölni? Hiszen ott is közreműködött egy csaló a pontszámban. Ha már egyéniben figyelembe van véve, itt is lehetne.
  6. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Neked bármit,bárhol és bármikor. Drága zsoli barátom
  7. Rekordok kibeszélő

    Az is lehet rekord, hogy 7 párbajból sikerült leszedni? :P
  8. The West Times 2022 33. szám - május

    Nézzétek át a hirdetéseket, Robert117 hirdetéséből így jelenleg ki sem derül, hogy mit árul. :D
  9. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Remélhetőleg nem csak 1 ember kedvéért lesz hosszabbítás. :) Miért nem dönthetünk akkor mi játékosok, 99% úgy is elfogadná az eredeti időpontot hiszen már bőven alakulóban vannak a csapatok :)
  10. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Florin már kb kész van 2 csapat. Gyorstalpalót meg hova, minek? Ez egy erődharc bajnokság, ahol nem kezdő erődösök lennek. Minek nekik gyorstalpaló? Teljesen jó az időpont, meg a felkészülési idő is.
  11. Új ötlet Arizona összevonása

    Ha akarsz játszani, akkor irány Florida. Arizóna jobb nem lesz, előbb-utóbb végleg bezár. Szóval vagy megvárod ezt és akkor költözöl (De akkor még lehet évekig szenvedsz) vagy most elköltözöl.
  12. Fórumtémák zárolása és az érdemleges kommunikáció ellehetetlenítése

    Sziasztok! Floridán Chavez sombrerot vásárolnék, illetve kitartást kedves Supp az ilyen topicokhoz. Üdvözlettel: Rey
Fent