Pimpa1977 legutóbbi tartalma

  1. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    G1 :D :D
  2. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Ha nem volt mozgas a kiraly es a h1 bastya egesz eddigi jatek alatt, akkor kiraly g2 rosal
  3. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Vagy 1 esetben lehetseges, ha a kiraly es a bastya nem mozdult eddig a jatek soran, akkor rosalassal lehet, de ezt nem lehet tudni...
  4. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Sziasztok, Sajnos ez lehetetlen :D Udv Pimpa
  5. TWT Szeptemberi nyereményjáték - Regisztráció

    Sziasztok, jelentkeznek a jatekra
  6. Kibeszélő Oktoberfest 2021

    Szeptemberfeszt :D
  7. Kibeszélő 2.155-ös frissítés

    Sziasztok, A kimaradt kalapok majd a vegen lesznek fejlesztve? Vagy azoknak mar annyi? Udv Pimpa
  8. Szent Patrik 2021 Awesomia Erődharcok

    Sziasztok, Azt hiszem nekem mostantol Jo Ejt! http://prntscr.com/10pcr2z Azt hiszem a vilagon a legjobban fejlesztett unios szettel es a mai tamadason a legnagyobb tamadoertekkel irisek kozul a legtobb mellet meglottem... Innentol v1 full EP es OFF a tobbi vilag Vakacio... Ha majd Inno...
  9. Ötletek/javaslatok (új)

    A javaslatom a "rogfunkcio" kiterjesztesevel pont hogy nem a roghasznalok nagy haszna lenne :) Idejet nem tudom, hogy mikor vasaroltam dollarert cuccot szoval a rogos banki befizetes nekem nem oszt nem szoroz :) Es azert, mert rogot hasznalok (nem is keveset) meg latom, hogy a jatekot teljesen...
  10. Ötletek/javaslatok (új)

    Na igen... Be kell latnom, hogy nekem is fel kell hagynom a koltekezessel vegre :D Szerintem torlom a meg 2 aktiv szerveren levo karaktereket, ami V1 mellett van es varom, hogy tortenik-e valami... egyre kevesebb idot szanok a jatkra mar es ez sajna csak annak koszonheto, hogy az otletek, amik...
  11. Ötletek/javaslatok (új)

    Meg az eletben is 4 evente valasztasok vannak... Pontosan azert, hogy a tobbseg erdekeit szolgaljak... Nem ertem, hogy pont egy ilyen helyen, ahol a jatekosok erdeke lenne a cel, miert nincsenek ilyen dolgok... vegulis ha meg tobben abbahagyjak a jatekot az csak jo az Innonak.... Ja nem is... NEM :D
  12. Ötletek/javaslatok (új)

    Sziasztok, A V1 es szerver beallitasaival kapcsolatban irok most, mert emlekszem meg regen lehet van mar 6-7 eve is, mikor minden szerveren volt egy szavazas ahol a jatekosok meg lettek kerdezve a szerverbelallitasokkal kapcsolatban... Akkor minden szerver egyedi beallitast kapott az elerheto...
  13. Kibeszélő Városépítő Speed

    Sziasztok, Csak egy otlet... A csalasok es egyeb problemak elkerulese erdekeben miert nem maximalizaljatok a lakosok szamat a nevezett varosokban 5-re (vagy a speed szerveren minden varosra az event ideje alatt)? Akkor nem lehetne olyan, hogy "veletlenul" belep tobb ember a varosba, mint...
  14. Kibeszélő 2.127-es frissítés

    Sziasztok, En betara regisztraltam, hogy meglessem, mi tortenik a fejlesztesekkel... Oszinten megvalva kicsit hoszabb tesztidoszakra szamitottam, mint az 1 szervezett harc utani bevezetes bejelentesere :D De lassuk mi sul ki belole, gyanitom hamarosan ujabb rogos cucc megjelenesre...
  15. Kiárusítás Vadnyugati péntek 2019

    Huhh... igy legalabb nem koltok tul sokat :)
Fent