pesmartin legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Húsvéti esemény 2024

    Am jó ez a nyereményjáték meg minden.....De hogy ezt sem sikerül rendesen összehozni. Az egész lényege az lett volna,hogy aki nyer annak napi +2500tojás a többiekhez képest. Ehhez képest meg nesze neked semmi fog meg jól..........
  2. 2024 Húsvéti tojásvadászat

    Eldorado 7db
  3. Kibeszélő 2.216-os kibeszélő

    Nyers tojás,tej, eventes szett láda és muzsikus harmonika még érdekel. A szöget már szedik :D
  4. Kibeszélő 2.216-os kibeszélő

    3000dbra vevő lennék
  5. Kibeszélő 2.217-es kibeszélő

    A kalandsor leírás a szokásosan érkezik?
  6. Kérdések és válaszok

    A munkapontos bónusz mondjuk nem baj ha kimarad. :)
  7. Kibeszélő Valentin-nap 2024

    Tisztelet annak aki teszi is érte!:up: Ui.: köszönjük az új kaland leírást,szeretem mikor gyorsan elkészül :D :)
  8. Kibeszélő Valentin-nap 2024

    Hát nem a legjobb h 2féleképpen szerezhető meg :D Az egyik hogy megdolgozol érte speeden a másik meg h tagja vagy a west csapatnak és azért is jár. :) És hát ez egyik megoldásért sokat kell dolgozni míg a másikért nem :D :D
  9. Erődharc válság El Dorado

    "Ha hallgattál volna,bölcs maradtál volna" Igen van benne bosszantás is,de az nem az első harc után alakult ki. Eleinte tényleg csak az eredmény volt a cél,de mivel már az első harc után toltad a szokásos bomlasztó,negatív hozzászólásaid.......na onnantól ez is volt a cél. :) Az hogy saját...
  10. Erődharc válság El Dorado

    Én szeretem a nyílt lapokat,szóval nem zavar ha itt beszélünk és más is tisztában van a dolgokkal. :) Meghát elvégre,ha a szövetségi tg-be is belevettél már mint ellenség,így gondolom nem csak kettőnkre tartozik ;) Ezt a blokkolós dolgot meg nem is értem,sehol se vagy mellőzve.....Írhattad...
  11. Erődharc válság El Dorado

    Kedves krisztoph! Vártam válaszod,de sajnos nem kaptam. Örülnék ha esetleg végre leírnád mi a problémád,nem pedig csak mögöttem :) Az hogy te betegesen komolyan veszed a játékot az nem azt jelenti hogy mi vagyunk a rosszak. De az hogy ennyire komolyan veszed a játékot nem is baj,csak legalább...
  12. Erődharc válság El Dorado

    Ezzel biztosan valamire utaltál,kifejtenéd pontosabban? :) Csak mert 1 kommentből nehéz lenne erre építeni..... :)
  13. 2023 Tök Faragó Verseny!

    Az elso tokkel neveznek a westes faragasra,ami a mostani eventhez kapcsolodo motivumokkal diszitett. A 2-3keppel meg a sima tokfaragas, amikor meg jol nezett ki ott nincs nev
  14. 2023 Élménygyűjtés.

    Sziasztok! Nekem nagyon friss az élményem és az tetszett meg legjobban. Kezdődött El-Dorádo világon,hogy egy kedves játékossal elkezdtük az eredményeket erődharcok terén. Hívtunk napi 1-2erődöt,hogy mégis csak felgyorsítsuk! Eleinte sikerült megszerezni 1-2erődöt,de ez nem is volt...
  15. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    ? = 23
Fent