Pantheon legutóbbi tartalma

  1. Pantheon

    "Nem hiszek többé a szótárnak, amióta a jog azt jelenti, hogy aki többet hazudik, kiverheti a...

    "Nem hiszek többé a szótárnak, amióta a jog azt jelenti, hogy aki többet hazudik, kiverheti a fogát annak, aki kevesebbet." - Hamvas Béla -
  2. Pantheon

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Pedro, biztos létszámhiányos csapat ellen nagyobb dicsőség nyerni, csak mi még ezt nem tudjuk...
  3. Pantheon

    Játék hibák

    Elnézést, én még rengeteg dologgal nem vagyok tisztában, mivel csak rövid ideje vagyok a West közösségének tagja. Azt a kijelentést, hogy "Jelenleg is dolgozunk a hibán" úgy értelmeztem, hogy ugye ők (magyar support) teszik ezt. Remélem valóban foglalkozik ezzel valaki, és számíthatunk a hiba...
  4. Pantheon

    Játék hibák

    Amint tapasztaltuk azóta sem sikerült javítani ezt a hibát... Sokszor megtörténik, és normális világokon elengedi az ember, de az, hogy ezen csúszik el egy bajnoksági harc, na az nem kellemes. :) Ez és az ehez hasonló hibák gyors javítása lenne a prioritás, nem pedig az, hogy új világ jöjjön...
  5. Pantheon

    Új ötlet Hfbc-hez

    Szerintem a feltöltés által nem felborulnak az erőviszonyok, hanem pont hogy kiegyenlítődnek. Ha adott csapatokban különböző okok miatt több inaktív/off játékos lesz, akkor a harc már nem felvehető egy teljes létszámú, on csapattal szemben. Azon a személyeknek, akik cserben hagyták a...
Fent