oldfox legutóbbi tartalma

  1. oldfox

    2022 Awesomia Erődharcok

    Kedves Játékosok, Az idei Függetlenség napi eseményen Július 10.-től egészen Július 23.-ig lesznek harcok. Ahogy már megszokhattátok inkább az esti órákban. A pontos időpontokat itt láthatjátok: A csapat tagjai is részt fognak venné néhány harcon. Emellett arra kérnénk meg a játékosokat, hogy...
  2. oldfox

    Kibeszélő Awesomia Erődharcok

    A holnapi harcokat kihívtam, már lehet jelentkezni rájuk. :)
  3. oldfox

    Kérdések és válaszok

    Hasonlóképpen vagyok én is mint @Simple, igazából annyi, hogy én a Grepolisnak vagyok a Community Managere :D Amúgy a The West marad mindig is az original InnoGames-es játékom, hisz kisebb kihagyásokkal V6 óta játszom. 2019-ben kerültem ide mint supporter, nagyon szeretem csinálni. Ámbár a...
  4. oldfox

    Oktoberfest 2021 Awesomia Erődharcok

    Kedves Játékosok! Idén sem maradtok perecek nélkül, ha rajtunk múlik. Ugyanis Awesomia harcokkal erre az Oktoberfestre is készültünk. Az esemény ideje alatt az első hét kivételével, minden héten, csütörtöktől vasárnapig lesznek harcok. A nyeremények pedig: 800 perec és 25 kötvény minden harc...
  5. oldfox

    Függetlenség napja 2021 Awesomia Erődharcok

    Kedves Játékosok! Az idei Függetlenség napi eseményünkön sem hagyunk benneteket Awesomia harcok nélkül. Július 5.-től egészen Július 18.-ig ostromolhatjátok avagy védhetitek az erődöt, a következő időpontokban: Az adminok természetesen felbukkanhatnak néhány harcon. Emellett arra kérnénk...
  6. oldfox

    2021 Júniusi Speed

    Kedves Játékosok! A júniusi speed szerverre készültünk ismét egy Awesomia harccal, 06.21-én, hétfőn. A nyeremények pedig a következők: 25%-os Tapasztalat növelő és egy automatizálás medál. A harcokon adminok nem vesznek részt. A két jutalmat a támadó és a védő oldal tagjai is megkapják. Jó...
  7. oldfox

    2021 Júniusi Speed

    Kedves Játékosok! A júniusi speed szerverre kedveskednénk nektek a jövőhétre egy harccal, 06.15-én, kedden. A nyeremények pedig a következők: 25%-os Tapasztalat növelő és spenót. A harcokon adminok nem vesznek részt valamint a védő és a támadó fél is részesül a jutalmakban a végkimeneteltől...
  8. oldfox

    Szent Patrik 2021 Awesomia Erődharcok

    Sziasztok, A Szent Patrik napi eseményünk harcainak második felvonása, március 23. kezdődik. A felállás nagyon hasonló az első részhez: 75 aranyérmét tartalmazó doboz lesz a nyeremény minden résztvevő játékosnak. A harcokat maximum 48 órával és minimum 8 órával a meghirdetett időpont előtt...
  9. oldfox

    Szent Patrik 2021 Awesomia Erődharcok

    Kedves Játékosok, Szent Patrik napi eseményünk mellett készültünk még egy kicsit rövidebb Awesomia harc sorozattal. A harcokon aranyérméket nyerhettek amit az eseményen tudtok felhasználni. További információ a harcokról: Adminok részt vehetnek néhány harcon A harcokat maximum 48 órával és...
  10. oldfox

    Valentin nap 2021 Awesomia Erődharcok

    A visszajelzéseitek alapján módosítottuk a következő harcok időpontjait. Ezek a változások február 24-től lépnek érvénybe. A bejelentésben a táblázatot is módosítottuk az új időpontokra, amiket szép lila színnel jelöltünk. :) Reméljük ezzel a módosítással élvezhetőbbek lesznek a jövőben a...
  11. oldfox

    Valentin nap 2021 Awesomia Erődharcok

    Kedves Játékosok! Idén először a Valentin napi eseményt érte a megtiszteltetés, hogy Awesomia harcokat rendezzünk az időtartama alatt. Egy-két részlet a harcokról: Minimum a meghirdetett időpont előtt 8 órával, és maximum 72 órával előtte hívjuk ki a harcokat. Nyeremények lehetnek Awesomia...
  12. oldfox

    Ünnepi harcok Awesomia erődharcok

    Kedves Játékosok! Még a békeidőszak előtt egy kicsit háborúzunk az Awesomia erődért méghozzá December 19. és 22. között. Ami nagyon fontos, hogy ezúttal is a harcok minimum 8 órával a meghirdetett időpont előtt lesznek kihívva, de maximum 48 órával előtte. Nyereményként, lévén, hogy közeledik...
  13. oldfox

    Halottak napja 2020 Awesomia Erődharcok

    Sziasztok! Úgy döntöttünk, hogy a halottak napi event mellé beleférne egy kis awesomia harc is. Ezért össze is állítottunk egy beosztást a harcoknak, az októberfestes event mintájára. Nyilván itt is lehetnek harcok ahol az admin csapat tagjai is részt vesznek. Fontosabb változás a...
  14. oldfox

    2020 Awesomia erődharcok

    Kedves Játékosaink! A Haloweeni event előtt egy kis admin harcot terveztünk nektek, csak a holnapi napra. 10.25-én vasárnap, minden világon az esti órákban lesz egy harc, 20:00-kor. A nyeremények awesomia ládák lehetnek, amik szokás szerint buffokat vagy kötvényeket tartalmazhatnak. A...
  15. oldfox

    Oktoberfest 2020 Awesomia Erődharcok

    Azokon a harcokon ahol nyeremény, ott minden résztvevő megkapja, és kötvényeket, vagy buffokat kaphattok belőle. :)
Fent