Nirvana73 legutóbbi tartalma

  1. Nirvana73

    Kibeszélő 2.202-es kibeszélő

    Sziasztok. Ennek a jateknak a nevet is valtoztatni kellene..., mar reg nem a vadnyugatrol szol, hanem.. masrol. Most peldaul, megneztem ki az a John Jousa. Egy zenesz volt, egy karmester, egy erdektelen. Nem lattom a kotetest a jatekban. MI VAN?? ELFOGYTAK AZ "AMERIKAI HOSOK" ??? Erdekes a...
  2. Nirvana73

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Vilag: V1 Szettotletem: Erodharcos Indian (Pld. Unkasz) Fo kepessegek: Iranyitas, Celzas Tovabbi kepessegek: Rejtozes, Eletero Bonusz: NagyEllenallas+ Tamadas Erodharc tamadasnal hasznalhato, leginkabb.
  3. Nirvana73

    2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Az en meglattasom szerint, 1 lepesbol sakk-mattot adni az adott felallasbol keptelenseg. Csak sakkot lehet adni, illetve ha sakot adunk, akkor azzal a bastyaval amelyikel adjuk a sakkot elveszitjuk. A lepes amire gondolok a kovetkezo: Kiraly F2/..., ebben az esetben, A8- H1 re lephet es nem meg...
  4. Nirvana73

    2022 Kívánságlista 2022

    Mexiko J.Cortina nyilpuskaja
  5. Nirvana73

    Kibeszélő 2021-es Függetlenség napi esemény

    Tudom, hogy a Nagy-Britaniaval szembeni fuggetlenseget unnepelik es en zarojelben jegyeztem meg, hogy a kiirto farkasok osztozkodtak es a gyoztest most unnepeltetjuk. Ezek tenyek, hogy ott indianok laktak es most meg csak egy kis fuggetlen orszaguk se nincsen. DE legyszives ne keverd mocsokba a...
  6. Nirvana73

    Kibeszélő 2021-es Függetlenség napi esemény

    Lehet nem ide kellene ezt irjam, de mar nem keresgelem a helyet es ide irom, mert nagyon bennem van.., Tudom hogy ez az "event" nem az indianokrol szol, de a 'vadnyugaton' ok voltak a benszulottek es ha az amerikai allam ugy jott letre, hogy elobb a benszulott indianokat KIIRTOTTAK, (aztan...
Fent