NeverendingRoad legutóbbi tartalma

  1. NeverendingRoad

    Kibeszélő Szerver zárás: Colorado

    úgy ám sem viccesebb, sem okosabb nem lettél, ahogy látom, csak idősebb :)
  2. NeverendingRoad

    Továbbítva 1es szintől 10 szintig a vagy unalmas bevezető

    Ahol szerintem az új játékosok elhagyják a játékot, az a 15. szint környéke. Addig pikkpakk ott van, ahol akar, aztán amint nincs sebességbónusz, elcsodálkozik, hogy a megye másik fele 30 percnyire van, ami eddig 1 percre. Ezt a bónuszt lehetne kicsit finomítani, ne legyen ilyen éles a váltás...
  3. NeverendingRoad

    Kibeszélő Oktoberfest 2020

    megnézném azt a genetikailag felfejlesztett polipot, aki 15 mpzik, másfél percenként banditázik és közben még mpin is játszik és nyer. ja és az energia/élet töltéséről nem is beszéltem, szóval akkor gazdag, genetikailag felfejlesztett polipot nézném meg
  4. NeverendingRoad

    Kibeszélő Játékszabály változások 2020: Kérdések az új szabályokkal kapcsolatban

    Akkor szerencsésnek mondhatod magad :D Ugyanis nem látod, hogy mennyi élete volt eredetileg és éppen aktuálisan mennyi van még neki. Ez ugyanúgy lutri... És akkor még nem vettem hozzá azt, hogy olyan ellenfelet kell találni, akit tuti elsőre fejbecsapsz stb stb...
  5. NeverendingRoad

    Kibeszélő Játékszabály változások 2020: Kérdések az új szabályokkal kapcsolatban

    Elvileg nem, gyakorlatilag meg senkit nem fog érdekelni, a suppot se szerintem. Egy kivételt tudnék talán mondani, ez a vérdíj - teszem azt valaki nagyon gonosz mindenkivel, kap egy csillió vérdíjat a fejére, nem ő rakta magára, hanem mások rá. Ha ott lebeszélné, hogy kiütteti magát valakin és...
  6. NeverendingRoad

    Kibeszélő Játékszabály változások 2020: Kérdések az új szabályokkal kapcsolatban

    Script/makró/bot témához én annyit gondolnék, hogy amit eddig se tiltottak, azt most se fogják - én legalábbis így hiszem. Ennyi erővel az összes, de szó szerint az összes scriptet tiltani lehetne, hiszen a játékélményt hivatottak növelni és - az egyébként már ezerszer játékba kerülhető -...
  7. NeverendingRoad

    Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

    A normál kalandsor alatt a beváltásos küldetés is értendő? :D Mert akkor sok értelme nincs
  8. NeverendingRoad

    Fordítási- és szöveghibák a játékban

    Az eredményeknél - gyűjteményeknél : Zakók alatti szöveg : gyűjtsd össze az összes dzsekit
  9. NeverendingRoad

    Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

    ezért írtam a 0-0 fegyvereket, mert azzal biztos nem fogsz sebezni és így nyerni :)
  10. NeverendingRoad

    2020 Kívánságlista!

  11. NeverendingRoad

    Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

    Sajnos nem tudsz mit csinálni, le kell dumálni, hogy minél többet meg tudj csinálni. Én ma leverettem magam egytalálatossal, jövő héten visszakapom. Pénznél: megkérsz valakit, hogy fogjon a kezében 45 ezret (vagy még kevesebbet, ha van +% pénz cuccod), aztán jöhet vissza is ugyanez. Egyetértek...
  12. NeverendingRoad

    Ötletek/javaslatok (új)

    1. pont ezért jó bevezetni az innonak - versenyt generál és ezen rögös teljesítménypontok megvételét is. 2. csak hogy néhányat említsek: 1337 legalább 3-as szintre fejlesztett tárgy megléte a táskában, 50k munka elvégzése, minden egyes idióta 30k+$ értékű cucc bevásárlása sem a teljesítményről...
Fent