Morgan Moore legutóbbi tartalma

  1. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Majd ha megtanulja rendesen lerakni a karakterét :D mI lEtT vOlNa Ha
  2. XI. Játék

    mém
  3. X. Játék

    24
  4. VII. Játék

    póker, bölény, sas, vitorláshajó, kasztváltás, szakmaváltás, kaktusz, fény, kalap, kabát
  5. VI. Játék

    2008 A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek. 2010 NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be. 2011 Új avatar generátor (Karakter létrehozása) fejlesztés bekerült a játékba. 2012 Az Union Pacific bolt...
  6. V. Játék

    1. kitérés 2. Nevada 3. Kovács
  7. IV. Játék

    Szavak száma Nap Téma 300 Hétfő Őrült szettek 400 Kedd Férfiak napja 500 Szerda Hobbik 200 Csütörtök Speed szerver 600 Péntek The-West-Találkozó
  8. III. Játék

    A - Henry Walker B - A Wogon törzsfőnök C - Waupee D - Maria Roalstadt E - Heisenzwerg F - Nigel, a fegyvernepper G - John Fitzburn H - Belle Starr
  9. I. Játék

    Maze
  10. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Én valami támadási/védekezési értékeket adó dolgot tudnék elképzelni (és a legjobb lenne, ha értelmes bónt adna úgy is, hogy megbontanánk vele az eddigi szettjeinket). Ha pedig nincs lehetőség arra, hogy használható előnyt adjon, akkor szerintem is mehet akármilyen tárgy, ami mutatós, esetleg...
  11. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Sziasztok, Gratulálok a győztes csapatnak. A szervezők felé lenne egy javaslatom/kérésem. Ha újra megszervezitek esetleg jövőre (úgy legyen!) ezt az eseményt, akkor az elődöntők után tervezzetek inkább oda-vissza meccseket a bronzmeccsre és a döntőre, mert szerintem akkor sokkal inkább kijönne...
  12. 2022 13+1 fejtörő

    1.H 2. H 3. I 4. I 5. I 6. I 7. H 8. H 9. H 10. H 11. I 12. napi kalandok 0/4 inkább 0/5 helyett 13. I 13+1. I
  13. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Persze, elég kicsi a valószínűsége ennek, de azért érdekelt, mert így ha mondjuk 2 csapat lenne megosztva a 2. helyen, akkor ezzel a pontozási szabállyal valamelyik (vagy potenciálisan mindkettő) megelőzheti az első helyezettet.
  14. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Már elnézést, de szeretnék megint belekötni :D Tehát ezeket a plusz pontokat nem adjátok hozzá a 12 meccses szakaszban szerzett pontokhoz, ugye? Ha így lenne, akkor ez befolyásolhatná a bronzmeccses/döntős választását a csapatoknak.
  15. Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Tehát, az első 12 harc után minden csapatnak lesz valamennyi pontja. Az idézetben szereplő sorrendnek megfelelően minden csapat (kivéve a 4.) választ valamit, majd ennek megfelelően március 27-én lemennek az elődöntők. Az idézet 4. pontja mire vonatkozik, ha a 3-ban már tárgyalva volt az...
Fent