megalkusz legutóbbi tartalma

  1. 2024 Vitorlások Crystal Townban.

    Pisztráng -> Waupee -> Sárga -> 12:15 Lazac -> Maria -> Zöld -> 10:00 Aranyhal -> Henry -> Kék -> 11:30 Angolna -> John -> Fehér -> 13:45
  2. Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Szia. Nem rossz felvetés, de kérdem én. Ha a kalandorba a párbajhős nem fog tudni kritet lőni, de megmarad a 2. körtől való kikerülés a lövés elől, akkor a többi tank karakter szenved megint hátrányt, mert akkor azokkal nem érné meg effektíven tankra pontozni, mert hamar kiszedi az iris sor...
  3. Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Most az egész karakter bónusz átdolgozásba engem annyi zavar, hogy a katonának, mivel nekem a fő karakterem az, van összesen 4 bónusza, míg a többi kasztnak 5 vagy 6 bónuszt kap. Az újjal, ha egyszer megvalósul, akkor egységesen 5 bónuszuk lesz. Akkor a katonának milyen 5. karakterbónuszt fognak...
  4. I. Játék

    Válasz
  5. 2022 Fociláz - nyereményjáték

    1. 190 gól született. 2. 14 gólkülönbség lett az egész Vb-n. 3. "Jabulani" a labda neve. 4. Fabio Grosso szerezte a döntő gólt. 5. 20 stadionban rendezték meg. 6. Davor Suker és 6 góllal nyerte a gólkirályi címet. 7. Puhl Sándor volt a bíró. 8. "Ciao" volt a kabala neve. 9. Ezen a Vb-n szerepelt...
  6. TWT Szeptemberi nyereményjáték - Regisztráció

    Jelentkeznék eldorádó világra a zászlók megszerzésért.
Fent