• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:
Macaron
A reakció pontszáma
599

Profilbejegyzések Legutóbbi tevékenység Bejegyzések Névjegy

• még mindig semmi a rögökkel ? Tehét még egyszer :) Üdv. most látom hogy 3 helyezést értem el a főző fotó versenyen ..Mikor fogom megkapni a rögöket ?
    Üdv!
    Remélem itt is megfelel ha írok. Tehát játékbeli nevem Mr. Spoot, erre kérném a nyereményemet. Mondhatni szerencsésnek a pontos tippet, de azért sajnálom, hogy Eiking nem állt rajthoz.
    • Like
    Reakciók: Krisztoph Snow
    Macaron
    Macaron
    Természetesen itt is jó :) gratulálok! Többen hiányoztak, a vb miatt meg hát csak harmadik körverseny volt. Attól függetlenül bicajos rajongóknak megint okoztak klassz perceket :) A nyereményed hamarosan megkapod.
    krcsirke
    krcsirke
    Meg is jött, köszönöm szépen a lehetőséget a játékhoz! Remélem a jövőben lesz ehhez hasonló tippelős játékok is!
    Szia!
    Mivel az előzőnél nem válaszoltál, így írok még egyet :) Nem kaptam még pontos választ arra, hogy át tudjátok-e helyezni a Skalpot más karakterhez? A nyeremények közül csak az az egy nem árverezhető,így jó lenne ha valamilyen formában el lehetne adni, amire az áthelyezés az egyetlen megoldás szerintem.
    • Like
    Reakciók: Krisztoph Snow
    Mortalcombat323
    Mortalcombat323
    Szia,

Nem Macaron vagyok de válaszolok, hátha.
    Nem lehet áthelyezni, csak ha 2 db van belőle ugyanazon a karaktereden. S akkor is csak az adott világon belül lehet átrakatni.
    Szia Macaron!
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a speeden szerzett nyereményt lehet-e 2 világra kérni. Esetemben a rögöket Georgia világra *SZÁMOS* névre, a cuccokat pedig Floridára *SZAMOS* névre szeretném kapni. Ez megoldható?
    Szia!

Az lenne a kérdésem, hogy ez volt a régi nevem. Azóta megváltoztattam itt fórumon nem lehet átváltoztatni arra ami most? Próbáltam újból regisztrálni a mostani névvel azt viszont már nem engedi a rendszer. Köszi a választ.
    szia, Macaron!
    hu15-on szeretnem kerni, hogy valtoztassatok a banditak pb szintjen, mert 3-4 napja nem erek el egyet sem es azota nem is volt KO a tobbiek reszerol sem...
    elore is koszonom...
    Szia!
    A továbbított ötleteknél nem többségben voltak a szintemelés elleni szavazatok? Javíts ki ha tévedek, de nem ez jött le nekem, hogy a többség a szintemelés mellett lenne :)
    Macaron
    Macaron
    Szia, nem százalékoltam ki, kapott támogató és ellen véleményt is. Továbbításra került, de ez nem azt jelenti, hogy holnap itt 200-as szint lesz, a javaslattal azt fejeztük ki hogy számítunk fejlődésre. Akár szint, erődharcos, párbajos, mesterségek terén :)
    Szia!

Azt szeretném kérdezni, egy játékos csak egy őszi képpel pályázhat ? Köszönöm: Monó
  • Betöltés…
  • Betöltés…
  • Betöltés…