Logan legutóbbi tartalma

  1. Logan

    Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Csak akkor szólalj meg, ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél. - Gandhi
  2. Logan

    Kérdések és válaszok

    Nyugodtan tedd fel a kérdéseid, semmi probléma nincs vele. Amikor egy gondolatod végére 28 pontot teszel, bocsáss meg hogy elégedetlenségre merek asszociálni belőle. Direkt smileyt használtam, amikor viccelni próbáltam, hiszen ezért vannak.
  3. Logan

    Kibeszélő 2.206-os kibeszélő

    Köszönöm a jelzést, javítva.
  4. Logan

    Kérdések és válaszok

    Nem fix tényeket írtam, nem hiszem, hogy jogos a kiakadásod. Találtam egy másik opciót, idézem: "Morticians will show an 'honor value' reflecting the skill of opponents you challenge. When a town member completes a duel against another player, the stats of both players are compared. If the...
  5. Logan

    Kérdések és válaszok

    Ha viccelni próbál az ember, az a baj. Ha 4-5 nap múlva jön válasz, az a baj. Valamibe mindig bele tudnátok kötni, az is biztos. Napi szinten órákat töltötök itt a fórumon, sajnos nem minden esetben építő jelleggel. Ha a mérgetek egy részét máshol is hasznosítanátok, jobban járnátok. A...
  6. Logan

    Kérdések és válaszok

    Nyugodtan teszteld csak le, ha már ennyire benne vagy. :P
  7. Logan

    Kérdések és válaszok

    Most kaptam választ. Hidd el, engem is érdekel. :) Elvileg a fegyver sebzése a mérvadó. Ha nagyobb a te fegyvered sebzése, akkor becstelen. Nem teszteltem még le.
  8. Logan

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Köszönjük megoldjuk. :)
  9. Logan

    Kérdések és válaszok

    Szia, a temetkezésiben.
  10. Logan

    Kérdések és válaszok

    Utána kérdezek pontosan mi lehet a szisztéma. Esetleg ez minden infó, nem hagytál ki semmit? :)
  11. Logan

    Kérdések és válaszok

    10x kihívtál egy kisebbet, az neked becstelen lesz. Az az 1 tiszteletre méltó valószínű nem a vele folytatott párbajokból ered.
  12. Logan

    Kérdések és válaszok

    Lacx ott van a toppon. Mind a 15x ő hívott ki?
  13. Logan

    Kérdések és válaszok

    Ha nálad magasabb párbaj szinttel rendelkezőt hívsz ki, az tisztességes párbajnak számít. Ha kisebbet, becstelen.
  14. Logan

    Szia igen, köszöntelek én is Téged. :)

    Szia igen, köszöntelek én is Téged. :)
  15. Logan

    Új világ: O...?

    Picit lazuljatok kérlek, kezd átmenni óvodába.
Fent