Labello 007 legutóbbi tartalma

  1. Labello 007

    Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

    Nem szószerint értettem amiket mondtam és nem is rád gondoltam, hanem Bogyó megnyilvánulására, hogy törödjünk bele és vegyük meg attól aki megnyeri.
  2. Labello 007

    Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

    Magyarul a rögösök sírtak, hogy nem tudnak gringót szerezni, most meg adtok nekik ingyen egyet, akinek ez meg nem tetszik az fogja be a száját, s örvendjen mert talán a teljes gringos ember pont neked eladja majd a tárgyat. Akinek teljes gringója van és ezt az eventet megnyeri tudod mit fog...
  3. Labello 007

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Támadást adjon mindenképp az emléktárgy rengeteget, ha már wright szettet nem lehet venni soha.
  4. Labello 007

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Kicsit szégyen amit itt a végére leműveltetek, de hát egyesektől nem lehet sokat elvárni.
  5. Labello 007

    2022 13+1 fejtörő

    1. Nem (Hamis) 2. Igen 3. Igen, buffal. 4. Hamis 5. Igaz 6. Hamis, katona hamarabb is viselheti. 7. Hamis 8. Igaz 9. Hamis 10. Hamis 11. Hamis 12. Napi kalandokból csak 4 kell, nem 5. 13. Igaz 14. Hamis
  6. Labello 007

    Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

    Tegnap este küldte be pepee a 4. csapatot, gondolom hamarosan felteszik ide is.
  7. Labello 007

    Kibeszélő Függetlenség napi játék

    Mivel csak egy világra kérhettél ezért alapból holtabbnak tűnnek a világok.
  8. Labello 007

    2021 Függetlenség napi játék

    Világ: El Dorado Tárgy: Tűzijáték tároló Javaslat: Bölcsesség itala legyen a gyakori kategóriába.
  9. Labello 007

    2021 Júniusi Lottó

    3-7-11-12-18
  10. Labello 007

    Számoljunk el 100.000-ig

    7047
Fent