-Lótusz- legutóbbi tartalma

  1. -Lótusz-

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    köszi mindenkinek, megoldódott.
  2. -Lótusz-

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    köszi, de több ilyen jó tanácsot nem kérek, mert van a tatyóban életelixír és párlat, most már megint elhasználtam több mint 60 energiát és sehol semmi.
  3. -Lótusz-

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    akkor a kaland leírás miért nem írja?
  4. -Lótusz-

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    nem ez a gondom, a tanítónőnél, nem adja meg, van 50 krétám és 10 szótáram is. Ezen túljutottam. :-P
  5. -Lótusz-

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    sajnos nem, van elixírem és párlatom is, csak a gyógyszert nem adja be. eddig több mint 200 energiát használtam el, most már abbahagytam, feleslegesen nem pazarlom a kötiket, energia vásárlásra.
  6. -Lótusz-

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Sziasztok, van egy kis gondom Georginán ezzel az új gyógyszerkereső kalanddal. Az utolsó gyógyszert a katonai kórház építésével 15 mp munkával nem adja be, 2 nap óta próbálom megszerezni, sok sok energia elpocsékolásával, de nem adja. Kérdésem, mivel tudnám még megszerezni. Köszönöm.
  7. -Lótusz-

    Kérdések és válaszok

    Tisztelt GO-k! Lennétek szívesek Georgia szerveren a Kocsma1 üzenetéből törölni a karácsonyi üdvözletet, mert szerintem már idejét múlta és nagyon zavaró is Köszönöm.
  8. -Lótusz-

    2023 Hálaadás-kvízjáték

    1. c. 2. a. 3. b 4. b 5. a 6. a 7. c +1Boldog Hálaadás napot -Lótusz- Georgia
  9. -Lótusz-

    2023 Oktoberfesti kiszámoló

    3+3+3=9 8+8-3=13 11+11+8=30 3+8+11=22 -Lótusz- Georgia
  10. -Lótusz-

    2023 Oktoberfesti képtalány

    sűlt csülök, mézeskalács szív, bajor sör, savanyú káposzta, -Lótusz- Georgia
  11. -Lótusz-

    köszi ez megoldódott, a "Lovak betörése" volt a helyes megoldás és nem a sima betőrés, viszont a...

    köszi ez megoldódott, a "Lovak betörése" volt a helyes megoldás és nem a sima betőrés, viszont a másik kaland az "Aratási idő" az ID 3631 akadt el nem engedi elfogadni.
  12. -Lótusz-

    köszi, de a kiírás betörést ír, de kipróbálom ami javasoltál, azon már ne múljék.

    köszi, de a kiírás betörést ír, de kipróbálom ami javasoltál, azon már ne múljék.
  13. -Lótusz-

    Hova kell most írni, hogy elakadtam a feladattal, Henrynél a Piknik kalandnál, nem adja a BBQ...

    Hova kell most írni, hogy elakadtam a feladattal, Henrynél a Piknik kalandnál, nem adja a BBQ szószt, pedig több mint 100 energiát elhasználtam, Mit kell csinálnom? Köszönöm a segítséget. Mellékesen nekem sem jött be ez az új akármi.
  14. -Lótusz-

    Kibeszélő A The West 15 éves! - Mesterség mini esemény

    Köszönöm szépen, megyek és felkeresem, ez maradt ki.
Fent