• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Krisztoph Snow legutóbbi tartalma

1. Krisztoph Snow

1001 kiskutya!

1001 kiskutya!
  2. Krisztoph Snow

károgjak? akkor kár.

károgjak? akkor kár.
  3. Krisztoph Snow

Amúgy mellesleg nincs neked vagy valakinek infója arról ki lehet a tag? Mert kissé kicsi lenne a...

Amúgy mellesleg nincs neked vagy valakinek infója arról ki lehet a tag? Mert kissé kicsi lenne a világ, ha nem direkt nevezte volna el pont, így a karakterét... Bár tudtommal mintha lenne olyasféle szabály, hogy innogames munkatársnak a nevét, még csak hasonlóképpen sem lehet koppintani. :D De...
  4. Krisztoph Snow

Nyem szokácsom az kérem alássan :P

Nyem szokácsom az kérem alássan :P
  5. Krisztoph Snow

Nem, hát krisztoph bácsi csupán hülyéskedik. :)

Nem, hát krisztoph bácsi csupán hülyéskedik. :)
  6. Krisztoph Snow

Ahhoz, hogy ezt a jelenséget megértsük, Meg Kell Hallgatnunk egy ehhez kapcsolódó zeneszámot...

Ahhoz, hogy ezt a jelenséget megértsük, Meg Kell Hallgatnunk egy ehhez kapcsolódó zeneszámot: S most, már nagyjából meg is érthetjük, hogy............. "........................LOPNI - MEGYÜNK LOPNI !" *forrás: kentucky földe és nem nem én vagyok az érintett linkben szereplő alany...
  7. Krisztoph Snow

Míjjért kell lopni a másiknak a nevét? Hmm. Ez bizony egy fogas kérdés... Nézzünk csak utána a...

Míjjért kell lopni a másiknak a nevét? Hmm. Ez bizony egy fogas kérdés... Nézzünk csak utána a problématikának: http://prntscr.com/r1ggrg
  8. Krisztoph Snow

Eszperente szólánc

ejnye-bejnye gyermekek, egyetek meg egy levest ehelyett. :) ♥
  9. Krisztoph Snow

Üdvözlöm Uram, nyulam, bulam, hogy van a ragyogó kedve csak nem csodálatosan? :P Amúgy ön kérem...

Üdvözlöm Uram, nyulam, bulam, hogy van a ragyogó kedve csak nem csodálatosan? :P Amúgy ön kérem érje be a lájkokkal. :D
  10. Krisztoph Snow

Légy üdvözölve köztünk! :) Érezd Jól magad a játékunkban! :)

Légy üdvözölve köztünk! :) Érezd Jól magad a játékunkban! :)
  11. Krisztoph Snow

Szervusz! Üdvözöl téged a magyar közösség! :) Reméljük jól fogod magad érezni köztünk. :) S te...

Szervusz! Üdvözöl téged a magyar közösség! :) Reméljük jól fogod magad érezni köztünk. :) S te hogy s mint vagy? Mi járatban errefelé? :) Szoktalak látni a bétán téged, remélem itt is hosszútávra tervezel... :) Üdv., Krisz :)
  12. Krisztoph Snow

Esemény Téli Esemény

Tipp: http://prntscr.com/r0c2as Nálam az vált be, hogy váltottam automatizálásra. Előtte sehogy sem adogatta csak nagy nehezen kínlódva - Míg utána elég rendesen adogatja, hogy ez mivel függ össze ki-ki vonja le a következtetést, de szerintem köze lehet ahhoz, hogy, ha nem figyel az illető 15...
  13. Krisztoph Snow

Írj egy ticketet a supportra! :)

Írj egy ticketet a supportra! :)
  14. Krisztoph Snow

SZUPPPER :D :) Köszönöm :)

SZUPPPER :D :) Köszönöm :)
  15. Krisztoph Snow

Hol lehet rendelnyi ilyen kalapot, ami a saját nevem feliratával kapható? :P Érdekelne...

Hol lehet rendelnyi ilyen kalapot, ami a saját nevem feliratával kapható? :P Érdekelne megvételre! ;)