krcsirke legutóbbi tartalma

1. krcsirke

Oktoberfest 2022

Megalapítsuk a nagy Spagetti egyházat! Még mindig azt gondolom, az ima csak arra jó, mint bármi más játék cselekvés, az RNG-t léptetni eggyel tovább.
  2. krcsirke

Megtanítalak párbajozni

Vedd fel őket barátnak, így rögtön tudnak írni neked köszönetet.
  3. krcsirke

Kibeszélő 2022-es Aratási esemény kibeszélője

Jobb lenne egy 10+10% rendszer, vagy bármi is legyen az általuk elképzelt %. Tehát első alkalommal X% esélyed van, ha nem találod meg, akkor második alkalommal 2X%, harmadiknál már 3X% és így tovább, míg nem találsz belőlük egyet. Ha találsz egyet, akkor nullázódik az esélynövelésed, és ismét...
  4. krcsirke

Ötletek/javaslatok (új)

Minden szervernek .netre való költözési opció.
  5. krcsirke

Cereshez lassan alapból kell hitel @Rickie Ross

Cereshez lassan alapból kell hitel @Rickie Ross
  6. krcsirke

Dunántúlra, Balaton és Bakony. Emellett lehet elnézek egy vadnyugati "városba".

Dunántúlra, Balaton és Bakony. Emellett lehet elnézek egy vadnyugati "városba".
  7. krcsirke

Kérdések és válaszok

A The West titkai kaland során kellett használni, hogy megtud melyik munka+termék kombó segítségével találod meg John bilincsét. Kódot
  8. krcsirke

Kibeszélő Függetlenség napja 2022

@senki600 kolléga járt a költőnek az eszébe?
  9. krcsirke

Megtanítalak párbajozni

Csak is fejre célozz és használj polírozó követ is a legjobban sebző fegyvereddel együtt.
  10. krcsirke

The West Times 2022 35. szám - július

Azért azt ne :D
  11. krcsirke

Ki lesz a következő hozzászóló ?

Jelen, elolvastam érdekes. Tartálykocsit sokat láttam közlekedni gyerekként, főleg amelyiken maró jelzés is volt. Várunk vissza szeretettel, főleg a nyíregyházi képekkel.
  12. krcsirke

Mit tennél ha .....?

Ha részeg vagyok ignorálnám, ha leégtem, megköszönném és kérnék kenőcsöt. Mit tennél ha lenne egy időjárás géped?
  13. krcsirke

Mi lennél ha...

Varázsló Mi lennél ha csak egy napig tartanál?
  14. krcsirke

Ezt vagy azt?

Monk (emberségesebb) Sherlock vagy Watson?
Fent