Killer B legutóbbi tartalma

  1. 2023 Élménygyűjtés.

    Sziasztok! Én magamat egy régi, vissza-vissza térő játékosnak gondolom. 2009-ben regisztráltam először és arra is emlékszem miért. Előtte főleg a traviannal játszottam, de megőrjített, hogy állandóan farmolnak. Egy napon annyira felhúztam magamat rajta, hogy fogtam, letöröltem és kerestem mást...
  2. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    ?=22 Killer B, Nevada
  3. 2023 Oktoberfesti képtalány

    Sült csülök, mézeskalács szív, bajor sör, savanyú káposzta. Nevada Killer B
  4. 2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Nevada Szett ötletem: Építős szett Fő képességek: Építés, javítás További képességek: irányítás, kézügyesség, életerő Bónusz: 150 munka pont Szuper lenne a város kiépítésénél és az ,,építős" munkáknál (pl. Kaszinó építése)
  5. 2023 Keresd a kincset!

    1.-Kalandosztó-Seriff: Isten hozott Shadyland-ben, én vagyok a helyi seriff. - ,,A shadyland-i seriff" kalandosztó 2.-A város lakói a bankban tartják a pénzüket. Csak a legmegbízhatóbb és legszorgosabb emberek dolgozhatnak itt. - Munkavállalás bankárként 3.-A törvényen kívülieket el kell ítélni...
  6. XI. Játék

    Csatoltam küldöm
  7. X. Játék

    24
  8. IX. Játék

    A2; B3; C1
  9. VIII. Játék

    Csatoltam a képet
  10. VII. Játék

    Szeretnék a jövőben több támadó illetve védekező erődharcos szettet látni a játékban.
  11. VI. Játék

    2008 A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek. 2010NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be. 2011 Új avatar generátor (Karakter létrehozása) fejlesztés bekerült a játékba. 2012 Az Union Pacific bolt bekerült a...
  12. V. Játék

    1. Kitérés 2. Nevada 3. Kovács
  13. Új világ: O...?

    Nem bántásból írom, de a kevesebb néha több. Így is van már 9 világ, szerintem már ennyi is sok, mivel nagyon szét vannak szórva a játékosok. Régen, amikor csak 3-4 világ volt (még a kezdet kezdetén), sokkal jobb volt, mert egy világon belül rengeteg játékos volt, és volt kivel párbajozni...
  14. IV. Játék

    Csatoltam a választ jpg formátumban.
  15. III. Játék

    A - Henry Walker, a csapos B - Valaki (indián?) egy sötét színű lovon; se a kalandosztók, se a kaland npc-k között még csak hasonlót se láttam, úgyhogy erre nagyon kíváncsi leszek C - Waupee D - Maria Roalstad E - Heisenzwerg F - Nigel, a fegyvernepper G - John Fitzburn, a seriff H - Belle Starr
Fent