Kenny Soprano legutóbbi tartalma

  1. Nyereményjáték Új világ: P...?

    Megvan erről az új szerver indításról a véleményem és nagyon nehéz megállni ne egy három oldalas (természetesen normális hangvétellel megfogalmazott) kritika legyen belőle, de ugye nem ezért van ez a topic ezért most megkímélnék mindenkit ettől. :up: Szóval Prinsonvill az én javaslatom. Remélem...
  2. 2024 József Attila emlékére...

    Mikor még kezdtük se nadrág se öv, Városban volt a párbaj a saloon előtt. Régi idők szépek voltak mikor még a tehetség fontosabb volt mint a bele tett pénz érték. Ma már hol maradt párbajoknál a képesség? A szépsége már csak egy fájó szép emlék. EOD nevén rettegett a V kettő. Tankokat hárman...
  3. 2024 Locsolkodós Vers-eny!

    Ajtó mellett állok, Piros tojást várok. Ha nem adják párjával, Elszökök a lányával!
  4. 2023 Hálaadás-kvízjáték

    3. B 4. b 5. B 6. A 7. B +1 boldog hálaadás napját
  5. 2023 Hálaadás-kvízjáték

    1. C 2. A
  6. 2023 Oktoberfesti kiszámoló

    helyes válasz 22
  7. 2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ 1. Tps szett Fő képességek:Epites, kitartás mellek képességek: irányítás, javítás Minél jobb % bónusz tpre. Legjobb szett lenne pl Tipi építése
  8. X. Játék

    helyes válasz: 24
  9. IX. Játék

    C 1 A 2 B 3
  10. 2023 Szent Patrik napi nyereményjáték

    1. kérdés: B 2. kérdés: B 3. kérdés: C 4. kérdés: A 5. kérdés: B 6. kérdés: C 7. kérdés: B 8. kérdés: B 9. kérdés: A 10. kérdés: B plusz 1: „Bárhová mész és bármit csinálsz, az írek szerencséje legyen veled.”
  11. 2023 Januári nyereményjáték - Sakk

    Rosálás vagy sáncolás ki hogy nevezi király-bástya (H1ről) ui. életemben még sose nyertem tombolán nagyon happy lennék ha engem húznátok ki
Fent