Keats legutóbbi tartalma

  1. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Scripttel. Itt találod! :)
  2. 2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Georgia Szettötletem: "Termékezős" szett Fő képességek: Mindegyik tulajdonságot emeli További képességek: Ütőerő, csapdaállítás Bónusz: Terméktalálat A mesterségek által megkövetelt termékeket adó munkákhoz megfelelő szett lenne.
  3. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Tegnap én is kutatgattam, fölkerestem a The West Beta angol fórumát. Ezeket tudtam meg a leendő új szettekről: Az gyűjthető, ingyenes szett egy építős ruha lesz, tapasztalat és munkapont bónusszal. A három nyithatót: 1. Egy lőfegyveres párbajos szett tapasztalat, pénz és munkapont bónusszal. 2...
  4. V. Játék

    1. Kitérés 2. Nevada 3. Kovács
  5. IV. Játék

    -Hétfő, 300 szó, Őrült szettek -Kedd, 400 szó, Férfiak napja -Szerda, 500 szó, Hobbik -Csütörtök, 200 szó, Speed szerver -Péntek, 600 szó, The West Találkozó
  6. III. Játék

    A. Henry Walker (Kocsma) B. Az öreg Jacob (Sivatagi Tűzrakóhely) C. Waupee (Kocsma) D. Maria Roalstad (Kocsma) E. Heisenzwerg (Sivatagi Tábor) F. Nigel, a fegyvernepper (Fort Mencer) G. John Fitzburn (Kocsma) H. Belle Starr (Tekintélyes Udvarház)
  7. II. Játék

    Henry: Üdv Játékos! Hallom ünnepelsz! Gyere, had segítsek neked méltó tortát sütni! Először készítsük el a piskótát! Édesanyám receptjét fogjuk használni, emlékszem gyerekkoromban mennyire szerettem azt a hangot, amikor verte fel a tojás fehérjét, tudtam, hogy hamarosan a legfinomabb süteményt...
  8. I. Játék

    Kicsit remegős, de egérpadról nehéz rajzolni :(
Fent