Kanyim legutóbbi tartalma

  1. Kanyim

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Hiába kínálnak már 190% bónuszt, így se érzek késztetést hogy további pénzt áldozzak a játékra...
  2. Kanyim

    Kérdések és válaszok

    Természetesen egy jól átgondolt döntés legyen, de most évekre beleragadni egy kasztba... Én pl katona vagyok mégis váltani akarok mert tizenX év alatt ráuntam. Ez a kifogás a mai állapotokban már semennyire sem állja meg a helyét. Mert hát olyan sok aktív és jó világ van amin megéri játszani...
  3. Kanyim

    Kibeszélő Karácsony 12 napja - Kibeszélő

    Még annyi hogy a dec 26 kicsit korai zárásra. Mert az utolsó feladatot 24. teszitek közzé és hát eléggé sok ember 24-25-26 nem fog a játékra gondolni. Néhány nappal későbbre tolnám a végső beküldési határidőt.
  4. Kanyim

    Kibeszélő Karácsony 12 napja - Kibeszélő

    Alapból minden eseménynek és versenynek örülök (és ha időm engedi (no meg a jutalom megfelelő) indulok rajta) Itt nekem a gyorsasági résszel van problémám. Tudom hogy itt a játékban is a gyorsaság és az időzítés fontos. De most tényleg karácsonynál is arra ösztönzünk embereket hogy a gép előtt...
  5. Kanyim

    Kibeszélő Tök Faragó Verseny! - kibeszélő

    Itt jelezném hogy a west-es mellékfeladatnál a régi avatar-t nem kérném. Szerintem ezzel nem lennék egyedül, szóval az értékesebb díjakkal kellene ott kezdeni a sorsolást (a waupee cuccokkal)
  6. Kanyim

    2023 Tök Faragó Verseny!

    Ittene vannak az én műveim. Az első egy mezei alkotás ami a környéket riogatta és a sima versenyre nevezek vele. A másodikkal meg a west-es részre neveznék. Eme alkotásom a játék legfontosabb részét mutatja. (a templomot)
  7. Kanyim

    2023 Élménygyűjtés.

    Mint sokaknak nekem is az erődharcok jelentik a játék lényegét. Emlékszem mekkora durranás volt anno amikor bekerült a játékba. Hányan tolongtunk az erődnél és sértődtünk meg amikor nem kerültünk be a legelső harcokra. Nem sokkal későbbről vannak különösen jó emlékű harcaim amikoris felfedeztük...
  8. Kanyim

    2023 Oktoberfesti kiszámoló

    sziasztok, 22 a játék megoldása
  9. Kanyim

    2023 Oktoberfesti képtalány

    sziasztok A megfejtésem: sült csülök mézeskalács szív bajor sör savanyú káposzta Floridán kérem
  10. Kanyim

    Kibeszélő 2.202-es kibeszélő

    Jaja csak este volt már :D A legjobb olyan formában lenne mint a mostani prémium medálok. Behozni minden kaszthoz 1-1 medált amit a szokott módokon lehet lelni (cirkusz tombola stb) Azt ha ellövöd akkor onnantól 24 óráig kikapcsolódik az eredeti kasztod és az új kasztoddal fogsz tevékenykedni...
  11. Kanyim

    Kibeszélő Függetlenség napja 2023

    Detto így érzek. Tudom hogy "nincs" de attól még növekszik az összeesküvés érzése bennem ezek a kudarcok miatt. Szóval én is hanyagolom a többit félét lassacskán mert röhejesen sosem kerülök kisorsolásra.
  12. Kanyim

    Kibeszélő 2.202-es kibeszélő

    Szerintem egyedül a kaszt reformmal lehetne..nem megmenteni de legalább konzerválni az állapotokat és talán némi extra aktivitást elérni. Legalábbis erődharcok terén biztosan. A kalandoroknak felélednének. Aki meg pl 10 éve katona tank lehet érdekesebbnek találná a harcokat iris párbajosként és...
  13. Kanyim

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Florida Szettötletem: regenerációs építős szett Fő képességek: építés, építés (de ha két különféle kell akkor legyen irányítás a második) További képességek: irányítás, javítás Bónusz: munkapont és regeneráció Templom építésre adjon sok pontot, mert egyre kevesebben érik fel és emiatt a...
  14. Kanyim

    Továbbítva Tapasztalati pont

    Ez is tökéletes megoldás. (bár a top20 a cirkuszos bug miatt képlékeny, mert az Geon volt a legdurvább és még lapulnak embereknél hasonló 600 millió TP-t érő lötyicsomagok.. szóval Geo maradjon csak karanténban :D )
  15. Kanyim

    Továbbítva Tapasztalati pont

    Egy régi már lezárt világot nem nyitnának meg azoknak már nyikk. a többi régi világnál lenne ez. Most ez amiatt van hogy lassan zárják be a világokat és az emberek nem akarnak egy haldokló világon lenni. Emiatt sokan inkább újra beregelnek az aktív világokra. Tehát tény Kentu is beleesne ebbe...
Fent