Joeworld legutóbbi tartalma

  1. Joeworld

    2021 Szókeresősdi

    3 darab állat név: Unikornis, Rudolf, Samoyed 1 db termék, amelyet a középen lévő munkákból tudtok szerezni: Dogma 1 db tárgy: Focilabda 1 db kalandsor: Ook! 1 db NPC név, aki a jelenleg futó eseményekkel kapcsolatban áll: Heisenzwerg 1 db kazetta: Fakazetta 1 db karakterosztály: Kalandor 1 db...
  2. Joeworld

    Kibeszélő

    Sziasztok! Gratulálok minden nyertesnek és minden résztvevőnek. Én sajna nem nyertem semmit de a részvétel a fontos nem a győzelem :) További jó játékot mindenkinek és remélem lesznek újabb ehhez hasonló nyereményjátékok amelyen lehet nyerni jó dolgokat. Csak azért hogy egyszer hátha nekem is...
  3. Joeworld

    Saját beküldésem - Második játék

    Nem tudom ez így érvényes-e de az egyik párnál véletlenül John helyett Henry-t írtam. Javítom a személyt A táncos párok: Henry – Mrs Anderson Maria – Calvin Scarlett – Seth John - Bella
  4. Joeworld

    Saját beküldésem - Második játék

    A táncos párok: Henry – Mrs Anderson Maria – Calvin Scarlett – Seth Henry - Bella
  5. Joeworld

    Kibeszélő

    Remélem az enyém is benn van a beérkezett megoldások között :)
  6. Joeworld

    2020 Labdába rejtett kincs

    5 számú labda
  7. Joeworld

    Húsvéti játéksorozat 15. játék

    1, A város tanácsosának vagy alapítójának kell lenni. 2, A városnak elegendő építési ponttal kell rendelkeznie. 3, A várospénztárban elegendő pénznek kell lennie. 4, Olyan helyen kell tartózkodnod, ahol erődöt lehet alapítani. 5, 80 energiapontra van szükség.
  8. Joeworld

    Húsvéti játéksorozat 14. játék

    Kitartás
  9. Joeworld

    Húsvéti játéksorozat 12. játék

    Attól függ honnan licitáltunk. Ha készpénzből licitáltunk készpénzbe ha bankból akkor a bankba kapjuk vissza a pénzt.
  10. Joeworld

    Húsvéti játéksorozat 11. játék

    1. Hiányzik a víztorony a helyén az a "lila madárszerű" valami van; 2. A Vegyesbolt helyén az az "UFO-szerü" valami nem lehetne ott; 3. A THEATER felirata hiányzik az épületről, meg a kifüggesztett CINEMA tábla is; 4. Nem lehetne 51 lakos a városban (Max: 50 fő).
  11. Joeworld

    Húsvéti játéksorozat 10. játék

    Hajnal 2.00 kor frissül az ezüstmunkák listája.
  12. Joeworld

    Húsvéti játéksorozat 9. játék

    1 Igaz 2. Hamis 3 Hamis 4. Hamis 5. Igaz
Fent