jaklee legutóbbi tartalma

  1. jaklee

    Kibeszélő Kincskeresés a Vadnyugaton!

    Ezt a mondatot szerintem figyelmen kívül hagytad:
  2. jaklee

    Ötletek/javaslatok (új)

    Kiegészíteném, hogy legalább az lehetne, hogy ne a valós esemény (júl. 4) után kezdődjön a függetlenség napi event :D
  3. jaklee

    Kérdések és válaszok

    Azon már túl vagyok pár hete, még csak el sem gondolkoztam rajta :D Ez amúgy lehet az inaktivitásból visszatérő bónusz, ami kis eséllyel régen a veterán lovat is adta? Vagy az a bónusz 1000 kötis volt? Vagy azt teljesen kivették?
  4. jaklee

    Kérdések és válaszok

    Ezt most dobta, erről van valami infó, milyen sűrűn jár? Mondjuk hetente elfogadnám.
  5. jaklee

    Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Alapvetően tök jó, és végre egy értemes módosítás. Csak pár év kellett, hogy rájöjjenek, jogos a játékosok felvetése, hogy a karakterbónuszok kicsit elavultak. "Az alábbi bónuszok változhatnak" és elég egyértelműen változni is fognak, mert pl katona nerf nincs is, illetve nem tűnnek...
  6. jaklee

    XI. Játék

  7. jaklee

    X. Játék

    24
  8. jaklee

    IX. Játék

    A2 B3 C1
  9. jaklee

    VIII. Játék

  10. jaklee

    VII. Játék

    Több épület különböző bónuszokért a játék különböző területeire; város, szövetség szinten.
  11. jaklee

    VI. Játék

    Évszám Kép leírása, történése 2008 A The West jelölve lett a "Browsergame of the Year" díjra. 2009 Elindult az első Publikus BÉTA szervere a The West-nek. 2010 NPC-Párbajok funkció megérkezett a The West-be. 2011 Új avatar generátor (Karakter létrehozása) fejlesztés bekerült a játékba...
  12. jaklee

    V. Játék

    1, kitérés 2, nevada 3, kovács
  13. jaklee

    IV. Játék

    Szavak száma Nap Téma 300 hétfő Őrült szettek 400 kedd férfiak napja 500 szerda Hobbik 200 csütörtök speed szerver 600 péntek The West Találkozó
  14. jaklee

    III. Játék

    A - Henry Walker B - A wogon törzsfőnök C - Waupee D - Maria Roalstad E - Heisenzwerg F - Nigel, a fegyvernepper G - John Fitzburn H - Belle Starr
  15. jaklee

    II. Játék

    Meglepetés szülinapi szerencse torta Hozzávalók: 5 aranypor 3 nyers tojás 3 liszt 2 féldrágakövek 1 szegélykő 2 cukor 1 vonatjegy 2 pohár víz 2 üveg tej 15 áfonya Elkészítés: A tojást, lisztet, cukrot, tejet és vízet keverjük össze, rejtsük bele a vonatjegyet. Az összegyúrt tésztát szedjúk 2...
Fent