Hunor.ck legutóbbi tartalma

  1. Hunor.ck

    2024 Húsvéti tojásvadászat

    7 db világ: v1
  2. Hunor.ck

    2023 Élménygyűjtés.

    Ami engem legjobban megfogott a játékban, az az erődharc. Tetszik, hogy minden este van lehetőség menni egyet harcolni a nap végén. Szerintem ez egy nagyon jól kitalált és kivitelezett területe a játéknak. Sajnos manapság eléggé egyoldalú lett v1-en, ezért már ritkábban járok, viszont néha...
  3. Hunor.ck

    2023 Oktoberfesti kiszámoló

    Világ: V1 Helyes válasz: 22
  4. Hunor.ck

    2023 Oktoberfesti képtalány

    Sült csülök Mézeskalács szív Bajor sör Savanyú káposzta
  5. Hunor.ck

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: V1 Szettötlet: irányítós szett Fő képességek: irányítás További képességek: célzás, rejtőzés Bónusz: támadás, sebzés Erődharcon támadáshoz lenne jó.
  6. Hunor.ck

    Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Koszi tudom, csak leakartam en is irni, hogy szerintem miert nem lett volna jo ez a kaszt frissites
  7. Hunor.ck

    Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Ma reggel olvastam, hogy jön ez az új frissítés a játékba, az elején megörültem neki, mert ez már több éve várt frissítés, főként kalandorok miatt. Aztán elolvastam, hogy mi lesz benne és annyira elment a kedvem az egésztől, hogy aztán egésznap be sem léptem a játékba, játszani sincs most...
  8. Hunor.ck

    XI. Játék

    Így érzem magam.
  9. Hunor.ck

    X. Játék

    24
  10. Hunor.ck

    IX. Játék

    A2 B3 C1
  11. Hunor.ck

    VIII. Játék

    Regisztrációm időpontjában egy esemény zajlott, ahol ezek voltak az új szettek.
  12. Hunor.ck

    VII. Játék

    Szeretném a kalandor kaszt előnyeinek mihamarabbi átdolgozását, a karakterosztályok erősségének kiegyenlítése céljából.
  13. Hunor.ck

    VI. Játék

    Utólag kiderült számomra, hogy a 2013-at és a 2017-et felcseréltem, gondolom már sokat nem számít ... :D azon viszont meglepődtem, hogy csak egyet cseréltem fel, de amúgy a mozis volt a legnehezebb szerintem, mert az nálunk 2015-ben került be a játékba, és mivel nem volt világos, hogy máshol...
  14. Hunor.ck

    VI. Játék

    2008: a west jelölve lett a Browsergame of the year díjra 2009: elindult az elso publikus beta szerver 2010: npc párbajok megérkezett a játékba. 2011: Avatar generátor. 2012: Unioin Pacific bolt belekerült játékba. 2013: erődharcos es szakmai rangsor belekerült a játékba. 2014: a fő történet...
  15. Hunor.ck

    V. Játék

    1.: Kitérés 2.: Nevada 3.: Kovács
Fent